ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო” მისამართი: თბილისი, 0179, ი. ჭავჭავაძის გამზირი #49ა. ტელეფონი: 995-1420 |
ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | თბილისი | ავეჯის მწარმოებელი | სხვა | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, სოფელი დიდი ლილოს დასახლება | გადახდის პერიოდი | 10 | რაოდენობა | 1 | საქმის ნომერი | სახელმწიფო ქონება | შტრიხ კოდი | 2000007132498 | შეფასების თანხა | 150 | ზომის ერთეული | ცალი | ტელეფონის ნომერი | 1420 | ქონების ტიპი | მოძრავი ქონება |
აღწერილობა | ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან/და ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან/და eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). შეკითხვების შემთხვევაში, გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ ცხელ ხაზზე: 1420 ან სააგენტოს სერვის ცენტრებში, შემდეგ მისამართებზე: ქ. თბილისი, ჭავჭავაძის გამზ. N49ა; ქ. თბილისი, გაბაშვილის ქუჩა N71, მუხიანის დასახლება, სასაწყობე მეურნეობა (ბაზა #2); ქ. ახალციხე, 9 აპრილის ქუჩის მიმდებარედ არსებული სასაწყობე ბაზა; ქ. სამტრედია, აღმაშენებლის გამზ. მე – 6ჩიხი. |
მოკლე აღწერილობა | ექსპლუატაციაში ნამყოფი, ლითონის მაგიდა, აღენიშნება კოროზია, ზომით: 100სმX100სმ |
პირობა | ყურადღება! უნაღდო ანგარიშსწორების შემთხვევაში, თანხის ანგარიშზე ასახვა აუცილებელია გადამოწმდეს სააგენტოში. ცხელი ხაზი: 1420 აუქციონში გამარჯვებული ვალდებულია ქონების საპრივატიზებო საფასური გადაიხადოს აუქციონის ჩატარებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში, ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებამდე.აუქციონში გამარჯვებულის მიერ ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმება უნდა განხორციელდეს აუქციონის ჩატარებიდან 20 კალენდარული დღის ვადაში, ხოლო შესაბამისი საპრივატიზებო ქონების გატანა - ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებისთანავე. ქონების დათვალიერება შესაძლებელია: სამუშაო დღეებში, სსიპ „სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტო”-სთან შეთანხმებით. მოგებული ქონების გაცემა იწარმოებს: სამუშაო დღეებში, სსიპ „სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტო”-სთან შეთანხმებით. |