ვაჭრობის ბიჯი : 55.00 GEL |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, დავით აღმაშენებლის ხეივანი N99 | საქმის ნომერი | A24250019 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | თბილისი | რაოდენობა | 1 | გრამი | 0 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 1100.00 | ზომის ერთეული | ცალი |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია ცეცხლსასროლი იარაღი, მოდელი: MAKAROV–PM; ნომერი: OC4424; ტიპი: ცეცხლსასროლი, 1 ცალი, მეორადი. მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. ექსპლუატაციაში ნამყოფი. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |