ვაჭრობის ბიჯი : 156 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო” მისამართი: თბილისი, 0179, ი. ჭავჭავაძის გამზირი #49ა. ტელეფონი: 995-1420 |
ფერი | რუხი | ქალაქი | თბილისი | ქვეყანა | საქართველო | გამოშვების წელი | 2005 | გადაცემათა კოლოფის ტიპი | მექანიკა | საწვავის ტიპი | დიზელი | კონდიციონერი | - | ტყავის სალონი | - | ნავიგაცია | - | სავარძლების გათბობა | - | საჰაერო ბალიშები | 4 | კარების რაოდენობა | 4 | ცილინდრი | 4 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, რ. გაბაშვილის ქ. №71 | მარჯვენა საჭე | - | ტურბო | - | ABS | - | ელექტრო შუშები | + | კლიმატკონტროლი | - | დისკები | - | ლუქი | - | ბორტკომპიუტერი | - | სიგნალიზაცია | - | პარკინგკონტროლი | - | ცენტრალური საკეტი | - | ჰიდრავლიკა | - | მწარმოებელი | Opel | რაოდენობა | 1 | წამყვანი თვლები | წინა | შტრიხ კოდი | 2000006809094 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 35 | გარბენი | 375975 | შეფასების თანხა | 7800 | ზომის ერთეული | ცალი | გარბენი კმ/მილი | კილომეტრი | ტელეფონის ნომერი | 1420 | ქონების ტიპი | მოძრავი ქონება | განბაჟებული | + |
აღწერილობა | ტიპი: უნივერსალი, ფერი: რუხი 1/8, გამოშვების წელი: 2005, საიდენტიფიკაციო კოდი: W0L0AHL3552105690, საწვავის ტიპი: დიზელი, საჭე: მარცხენა, ზუსტი მოცულობა: 1686, ძრავის მოცულობა: 1686, მექანიკური სატრანსპორტო საშუალების გარბენი შეადგენს: 375975 კილომეტრს, ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი, ძარა (თუნუქი) 50%-ზე ნაკლები დაზიანება, სავალი ნაწილი: დამაკმაყოფილებელი, ჩამოყვანის დრო: 3 წლამდე, გატაცების საწინააღმდეგო მოწყობილობა: არ აქვს, სალონი: ნაჭერი, სალონის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი, სიჩქარის კოლოფი: მექანიკური, მინის და სარკის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი, საჰაერო ბალიშები: აქვს, წამყვანი თვლები: წინა, ცილინდრების რაოდენობა: 4, კარების რაოდენობა: 4, ადგილების რაოდენობა: 5, საჰაერო ბალიშების რაოდენობა: 4, ელექტრო შუშები: კი, ელექტრო სარკეები: კი, ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა, აღენიშნება ჟანგვა-კოროზია და ჭყლეტ-ნაკაწრები. საჭიროებს სათუნუქე- სამღებრო სამუშაოებს. გასაღები არ აქვს. მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. ელექტრონულ აუქციონზე (ინტერნეტ-აუქციონი) გამოტანილ ქონებას არ მოყვება გარანტია. სატრანსპორტო საშუალება არ საჭიროებს განბაჟებას! მყიდველი ვალდებულია ქონების განთავსების ადგილიდან გაყვანამდე მოახდინოს მისი რეგისტრაცია შესაბამის სამსახურში. მყიდველი ვალდებულია სატრანსპორტო საშუალების განთავსების ადგილიდან გაყვანა განახორციელოს ევაკუატორის საშუალებით. სატრანსპორტო საშუალების რეგისტრაციასთან (ჩამოწერასთან) დაკავშირებული ხარჯები ეკისრება შემძენს. ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან/და ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან/და eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). შეკითხვების შემთხვევაში, გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ ცხელ ხაზზე: 1420 ან სააგენტოს სერვის ცენტრებში, შემდეგ მისამართებზე: ქ. თბილისი, ჭავჭავაძის გამზ. N49ა; ქ. თბილისი, გაბაშვილის ქუჩა N71, მუხიანის დასახლება, სასაწყობე მეურნეობა (ბაზა #2); ქ. ახალციხე, 9 აპრილის ქუჩის მიმდებარედ არსებული სასაწყობე ბაზა; ქ. სამტრედია, აღმაშენებლის გამზ. მე – 6ჩიხი. |