ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: შპს სანდასუფთავება მისამართი: საქართველო, ბათუმი, ჯავახიშვილის ქ., ¿55 ტელეფონი: 995-0422294062 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ადლის 167 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ბათუმი | გადახდის პერიოდი | 15 | ზომის ერთეული | ტონა | ტელეფონის ნომერი | 558248248 |
პირობა | აუქციონში გამარჯვებულმა უზრუნველყოს: 1. აუქციონის დასრულებიდან 15 კალენდარული დღის ვადაში აუქციონატორთან შესაბამისი წერილობითი ნასყიდობის ხელშეკრულების დადება; 2. საბოლოო სარიალიზებო მთლიანი თანხის გადახდა ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებიდან 15 კალედარული დღის ვადაში, წინააღმდეგ შემთხვევაში გადხდილი საგარანტიო თანხა უკან აღარ დაუბრუნდება (შესყიდვის ფასი მოიცავს დღგ-ს); 3. აუქციონში გამარჯვებულმა უზრუნველყოს თავისი ხარჯებით აწონვა და გატანა (თანხის სრულად გადახდის დღიდან 14 დღის ვადაში) შპს სანდასუფთავების ტერიტორიიდან. ქონების დათვალიერება შესაძლებელია სამუშაო დღეებში 10:00 საათიდან 17:00 საათამდე. აუქციონში მონაწილე პირებისათვის საგარანტიო თანხების დაბრუნება/ჩამოჭრის შესახებ ინფორმაციის მისაღებად, გთხოვთ, მიმართოთ განმკარგველ ორგანიზაციას. |
მოკლე აღწერილობა | 3 000 კგ ფერადი პლასტიკის ბოთლი წარმოადგენს შპს ,,სანდასუფთავების“ მიერ სეპარირიებით შეგროვილი მეორად პლასტიკის ბოთლების ნარჩენებს. დაფასოებულ/დაპრესილის მოცულობებით, რის შემდგომ მიცემული აქვს სარეალიზაციო სახე. |
აღწერილობა | 3 000 კგ ფერადი პლასტიკის ბოთლი წარმოადგენს შპს ,,სანდასუფთავების“ მიერ სეპარირიებით შეგროვილი მეორად პლასტიკის ბოთლების ნარჩენებს. დაფასოებულ/დაპრესილის მოცულობებით, რის შემდგომ მიცემული აქვს სარეალიზაციო სახე. ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ ,,ინფორმაცია გადახდებზე’’ ან დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 1420 |