ქონების დათვალიერება შესაძლებელია აუქციონის დამთავრების წინა სამუშაო დღეს: 10:00 სთ-დან 13:00 სთ-მდე.
მყიდველი წინასწარ უნდა დაუკავშირდეს სსიპ - სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტოს  ცხელ ხაზზე (1420) და შეათანხმოს მოგებული ქონების გატანის სავარაუდო დრო.
მარკა,მოდელი: NISSAN X- TRAIL, ტიპი: მაღალი გამავლობის, ფერი:  რუხი 2/8,  გამოშვების წელი: 2011, საიდენტიფიკაციო კოდი:  JN8BT05Y9CW207247, საწვავის ტიპი: ბენზინი, საჭე: მარცხენა, ზუსტი მოცულობა: 2488, ძრავის მოცულობა: 2488, მექანიკური სატრანსპორტო საშუალების გარბენი შეადგენს: 213405 კილომეტრს, ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი, ძარა თუნუქი: 50% ნაკლები დაზიანება, სავალი ნაწილი: დამაკმაყოფილებელი, ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი, გატაცების საწინააღმდეგო  მოწყობილობა: არ აქვს, სალონი: ნაჭერი, სალონის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი, სიჩქარის კოლოფი: ავტომატური, მინის და სარკის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი, საჰაერო ბალიშები: აქვს, წამყვანი თვლები: 4x4, ცილინდრების რაოდენობა: 4,  კარების რაოდენობა: 4, ადგილების რაოდენობა: 5, საჰაერო ბალიშების რაოდენობა: 2, ელექტრო შუშები: კი, ელექტრო სარკეები: კი, აუდიო მაგნიტოფონი: კი, ალუმინის დისკები: კი, ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა, აღენიშნება ჟანგვა-კოროზია და ჭყლეტა-ნაკაწრები. საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოებს. გარბენი და მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. გასაღები აქვს. დაზიანებულია: წინა საქარე მინა, წინა მარცხენა ციმციმა. სახელმწიფო №  NN947NH.