ქონების დათვალიერება შესაძლებელია აუქციონის დამთავრების წინა სამუშაო დღეს: 10:00 სთ-დან 13:00 სთ-მდე.
მყიდველი წინასწარ უნდა დაუკავშირდეს სსიპ - სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტოს  ცხელ ხაზზე (1420) და შეათანხმოს მოგებული ქონების გატანის სავარაუდო დრო.
მარკა,მოდელი: MERCEDES-BENZ S 500, ტიპი: სედანი, ფერი: შავი, გამოშვების წელი: 2011, საიდენტიფიკაციო კოდი: WDD2211731A391499, საწვავის ტიპი: ბენზინი, საჭე: მარცხენა, ზუსტი მოცულობა: 4663, ძრავის მოცულობა: 4663. მექანიკური სატრანსპორტო საშუალების გარბენი შეადგენს: 186192 კილომეტრს, ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი, ძარა თუნუქი: 50% ნაკლები დაზიანება, სავალი ნაწილი: დამაკმაყოფილებელი, ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი, გატაცების საწინააღმდეგო  მოწყობილობა: არ აქვს, სალონი: ტყავი, სალონის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი, სიჩქარის კოლოფი: ავტომატური, მინის და სარკის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი, საჰაერო ბალიშები:  აქვს, წამყვანი თვლები: უკანა, ცილინდრების რაოდენობა: 8,  კარების რაოდენობა: 4, ადგილების რაოდენობა: 5, მონიტორების რაოდენობა: 3,  საჰაერო ბალიშების რაოდენობა: 8, ელექტრო შუშები: კი, ელექტრო სარკეები: კი, ელექტრო სავარძლები: კი, ელექტრო ლუქები: კი, აუდიო მაგნიტოფონი: კი, ალუმინის დისკები: კი, პარკინგ კონტროლი: კი, ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა, აღენიშნება ჟანგვა-კოროზია და ჭყლეტა-ნაკაწრები. საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოებს. მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. გასაღები აქვს. დაზიანებულია: მარცხენა უკუხედვის სარკის ციმციმა. სახელმწიფო № CC823UU.