ვაჭრობის ბიჯი : 375.00 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო” მისამართი: თბილისი, 0179, ი. ჭავჭავაძის გამზირი #49ა. ტელეფონი: 995-1420 |
ფერი | შავი | ქალაქი | თბილისი | გადაცემათა კოლოფის ტიპი | ავტომატიკა | გამოშვების წელი | 2009 | ქვეყანა | საქართველო | სავარძლების გათბობა | - | ნავიგაცია | - | ტყავის სალონი | + | კონდიციონერი | - | განბაჟებული | + | პარკინგკონტროლი | + | სიგნალიზაცია | - | ბორტკომპიუტერი | - | ლუქი | + | დისკები | + | კლიმატკონტროლი | - | ელექტრო შუშები | + | ABS | - | ტურბო | - | მარჯვენა საჭე | - | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, რ. გაბაშვილის ქუჩა №71 | ცილინდრი | 6 | კარების რაოდენობა | 4 | საჰაერო ბალიშები | 8 | ტელეფონის ნომერი | 1420 | ქონების ტიპი | მოძრავი ქონება | გარბენი კმ/მილი | კილომეტრი | ზომის ერთეული | ცალი | შეფასების თანხა | 25000 | გარბენი | 227238 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 35 | გადახდის პერიოდი | 10 | შტრიხ კოდი | 2000007018426 | საქმის ნომერი | პრივატიზება | წამყვანი თვლები | უკანა | ავტომობილის ტიპი | სედანი | რაოდენობა | 1 | მოდელი | S Class | საწვავის ტიპი | ბენზინი | ჰიდრავლიკა | - | ცენტრალური საკეტი | - | მწარმოებელი | Mercedes Benz |
აღწერილობა | მარკა,მოდელი: MERCEDES-BENZ S 350, ტიპი: სედანი, ფერი: შავი, გამოშვების წელი: 2009, საიდენტიფიკაციო კოდი: WDD2211561A297251, საწვავის ტიპი: ბენზინი, საჭე: მარცხენა, ზუსტი მოცულობა: 3498, ძრავის მოცულობა: 3498. მექანიკური სატრანსპორტო საშუალების გარბენი შეადგენს: 227238 კილომეტრს, ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი, ძარა თუნუქი: 50% ნაკლები დაზიანება, სავალი ნაწილი: დამაკმაყოფილებელი, ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი, გატაცების საწინააღმდეგო მოწყობილობა: არ აქვს, სალონი: ტყავი, სალონის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი, სიჩქარის კოლოფი: ავტომატური, მინის და სარკის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი, საჰაერო ბალიშები: აქვს, წამყვანი თვლები: უკანა, ცილინდრების რაოდენობა: 6, კარების რაოდენობა: 4, ადგილების რაოდენობა: 5, მონიტორების რაოდენობა: 3, საჰაერო ბალიშების რაოდენობა: 8, ელექტრო შუშები: კი, ელექტრო სარკეები: კი, ელექტრო სავარძლები: კი, ელექტრო ლუქები: კი, აუდიო მაგნიტოფონი: კი, ალუმინის დისკები: კი, პარკინგ კონტროლი: კი, ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა, აღენიშნება ჟანგვა-კოროზია და ჭყლეტა-ნაკაწრები. საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოებს. მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. გასაღები აქვს. დაზიანებულია: მარცხენა უკუხედვის სარკის ციმციმა. სახელმწიფო № OU058UU. ელექტრონულ აუქციონზე (ინტერნეტ-აუქციონი) გამოტანილ ქონებას არ მოყვება გარანტია. მყიდველი ვალდებულია ქონების განთავსების ადგილიდან გაყვანამდე მოახდინოს მისი რეგისტრაცია შესაბამის სამსახურში. მყიდველი ვალდებულია სატრანსპორტო საშუალების განთავსების ადგილიდან გაყვანა განახორციელოს ევაკუატორის საშუალებით. ავტომანქანის რეგისტრაციასთან (ჩამოწერასთან) დაკავშირებული ხარჯები ეკისრება შემძენს. ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან/და ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან/და eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). შეკითხვების შემთხვევაში, გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ ცხელ ხაზზე: 1420 ან სააგენტოს სერვის ცენტრებში, შემდეგ მისამართებზე: ქ. თბილისი, ჭავჭავაძის გამზ. N49ა; ქ. თბილისი, გაბაშვილის ქუჩა N71, მუხიანის დასახლება, სასაწყობე მეურნეობა (ბაზა #2); ქ. ახალციხე, 9 აპრილის ქუჩის მიმდებარედ არსებული სასაწყობე ბაზა; ქ. სამტრედია, აღმაშენებლის გამზ. მე – 6ჩიხი. |