მარკა, მოდელი: STEYR 12 M18. სახელმწიფო ნომერი: GE-587-BP. გამოშვების წელი: 1986. საიდენტიფიკაციო კოდი: VAN1218YY62MY1451. ფერი: მწვანე 6/8. ძრავის ზუსტი მოცულობა: 6595. ტიპი: სატვირთო ბორტიანი. საჭე: მარცხენა. საწვავის ტიპი: დიზელი. ძრავის მოცულობა: 6595. დაუტვირთავი წონა: 6200. დასაშვები წონა: 11500. ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი. ძარა(თუნუქი):  50% ნაკლები დაზიანება. სავალი ნაწილი: ცუდი. ჩამოყვანის დრო:  3 წელზე მეტი. გატაცების საწინააღმდეგო მოწყობილობა: არ აქვს. სალონის მდგომარეობა: ცუდი. სიჩქარის კოლოფი: მექანიკური. მინის და სარკის   მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი. საჰაერო ბალიშები: არ აქვს.  წამყვანი თვლები: 4X4. ცილინდრების რაოდენობა: 6.  კარების რაოდენობა:  2. ადგილების რაოდენობა: 2. ავტომანანა საშუალო შენახულობისაა, აღენიშნება ჟანგვა-კოროზია და ჭყლეტა-ნაკაწრები. საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოებს. გასაღები აქვს. მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. დაზიანებულია: მარცხენა უკუხედვის სარკე. მოხსნილია წინა კარდანი. სალონი: ნაჭრის.