ვაჭრობის ბიჯი : 1330.00 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს აღსრულების ეროვნული ბიურო. სააუქციონო მომსახურება კერძო აღმასრულებლისათვის. მისამართი: 1) ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის ხეივანი მე-10 კილომეტრი; 2) ქ. თბილისი, სანაპიროს №2 ( თბილისის იუსტიციის სახლი) ტელეფონი: 971-2749649 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | რაიონი მარნეული , სოფელი ალგეთი | საქმის ნომერი | A25008873 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | მარნეული | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 83.03.37.042 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 133000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთი და მასზე განთავსებული საცხოვრებელი სახლი და დამხმარე ნაგებობები, მდებარე რაიონი მარნეული , სოფელი ალგეთი. მიწის ნაკვეთი არის შემოღობილი ღობით, გარშემო არის საცხოვრებელი სახლები და სასოფლო ნაკვეთები. ნაკვეთი მდებარეობს ვაკე რელიეფზე. მიწის ნაკვეთზე არის კომუნიკაციები. ნაკვეთამდე მისასვლელი გზა არის ქვიშის. უძრავი ქონების შიგნიდან დათვალიერება ვერ გახორციელდა. საჯარო რეესტრის მონაცემებით: დაზუსტებული ფართობი: 2286.00 კვ.მ. შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი:N1 N2 N3 (მშენებარე) -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |