ვაჭრობის ბიჯი : 1050.00 GEL |
კვადრატულობა(მ²) | 0 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, ფერდობი ნუცუბიძე, მე-2 მკრ, მე-4 კვარტალი, კორპ. #3, ავტოფარეხი შენობა #10, | კონდიციონერი | - | საქმის ნომერი | A22029035 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 01.14.02.010.005.10.500 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | ავეჯი | - | ჭერის სიმაღლე | 0 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | თბილისი | აივანი | - | ლოჯი | - | TV | - | ცხელი წყალი | - | გათბობა | - | სათავსო | - | მ²-ის ფასი | 0 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 105000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია ავტოფარეხი მდებარე: ქ. თბილისი, ფერდობი ნუცუბიძე, მე-2 მკრ, მე-4 კვარტალი, კორპ. #3, ავტოფარეხი შენობა #10, საჯარო რეესტრის ამონაწერის მიხედვით ქონების დანიშნულება: ავტოფარეხი შენობა #10. უძრავი ქონების ფართობი შეადგენს:69.72 კვ.მ-ს. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |
პირობა | სარეალიზაციო ქონებაზე რეგისტრირებულია გარდამავალი უფლება -იპოთეკა:იპოთეკარი: სააქციო საზოგადოება "საქართველოს ბანკი" 204378869;საგანი:შენობა N10, ფართი - 69.72 კვ.მ.;იპოთეკის ხელშეკრულება #CAH000531885, დამოწმების თარიღი30/09/2021, სსიპსაქართველოს იუსტიციის სამინისტრო საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტოსაფუძველი: იპოთეკარი: სააქციო საზოგადოება "საქართველოს ბანკი" 204378869;საგანი:ავტოფარეხი შენობა N10 69.72 კვ.მ. ;იპოთეკის ხელშეკრულება N CAH000531796, დამოწმების თარიღი30/09/2021,საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო.იპოთეკარი: სააქციო საზოგადოება "საქართველოს ბანკის" 204378869, 2025 წლის 28 იანვრის წერილის თანახმად, ზ/აღნიშნული იპოთეკის ხელშეკრულებებიდან გამომდინარე2025 წლის 28 იანვრის მდგომარეობით NCAH000531885 იპოთეკის ხელშეკრულებით უზრუნველყოფილ საკრედიტო პროდუქტებზე საქართველოს ბანკის მოთხოვნის ოდენობა შეადგენს: 129,908.91 ლარს2025 წლის 28 იანვრის მდგომარეობით NCAH000531796 იპოთეკის ხელშეკრულებით უზრუნველყოფილ საკრედიტო პროდუქტებზე საქართველოს ბანკის მოთხოვნის ოდენობა შეადგენს: 1,369,337.68 ლარს. ასევე ზემოაღნიშნული ვალდებულება წარმოადგენს მზარდ მოთხოვნას.ამასთან იპოთეკარი ითხოვს სახელმწიფო ბაჟისა და სხვა ხარჯების სახით გადახდილი 5154.000 ლარის გადახდას სარეალიზაციო ქონებაზე რეგისტრირებულია გარდამავალი საგადასახადო გირავნობა/იპოთეკა.შემოსავლების სამსახურის 2025 წლის 24 თებერვლის N21-17/12494 წერილის თანახმად, 2025 წლის 20 თებერვლის მონაცემებით, აღიარებული საგადასახდო დავალიანების ოდენობა შეადგენს 308.05 ლარს.,მათ შორის ძირითადი (აღიარებული 199 ლარს)საგადასახადო დავალიანება შეიძლება შეცვალოს, მათ შორის გაიზარდოს, მათ შორის დარიცხული საურავის ხარჯზე.საქართველოს საგადასახადო კოდექსის 272-ე მუხლის თანახმად, საურავი შეადგენს გადაუხდელი გადასახადის თანხის 0.05 პროცენტს ყოველი ვადაგადაცილებული დღისათვის. საურავის დარიცხვა წყდება მისი დარიცხვის ვალდებულების წარმოშობის დღიდან 3 წლის გასვლის თარიღიდან |