ვაჭრობის ბიჯი : 2.25 GEL |
სიგანე(მ) | 0 | ქვეყანა | საქართველო | სიგრძე(მ) | 0 | ქალაქი | გორი | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. გორი, გურამიშვილის ქუჩა #5, (იუსტიციის სახლი) | გადახდის პერიოდი | 10 | რაოდენობა | 1 | საქმის ნომერი | A14072058, A14072139 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 45.00 | ზომის ერთეული | ცალი |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია 1 ცალი ხის მაგიდა. მეორადი მოხმარების. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |