გაყიდვის ფასი : 1010.0000 GEL
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის სოფელ მაღლაკის N1 საჯარო სკოლა მისამართი: ქ.წყალტუბოში / ს.მაღლაკი ტელეფონი: 995-577964445 |
სართული | 1 | TV | - | ცხელი წყალი | - | გათბობა | - | სველი წერტილები | 1 | წყალი და კანალიზაცია | + | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | აივანი | - | ლოჯი | - | კვადრატულობა(მ²) | 71.78 | საკადასტრო კოდი | 29.10.39.059 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | ელექტრო მომარაგება | + | ბუნებრივი გაზი | - | ოთახების რაოდენობა | 1 | ქვეყანა | საქართველო | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | სსიპ წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის სოფ მაღლაკის #1 საჯარო სკოლა | შენობის პროექტი | არასტანდარტული | შენობის მდგომარეობა | ახალი გარემონტებული | სათავსო | - | სარგებლობაში გადაცემის ვადა | 10 თვე | ტელეფონის ნომერი | 577579516 |
აღწერილობა | ობიექტი - წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის სოფ მაღლაკის #1 საჯარო სკოლის ცეკვის წრის ფუნქციონირებისათვის. იჯარით გასაცემი ფართი არის დამაკმაყოფილებელ მდგომარეობაში |
პირობა | გამარჯვებული პრეტენდენტი ვალდებულია უზრონველყოს ცეკვის წრის ფუნქციონირება, საწყისი თანხა 1000 ლარი მოიცავს 10 თვის გადაქსახადს |
მოკლე აღწერილობა | ცეკვის წრის ფუნქციონირების საიჯარო ქირა 1000 ლარი შეადგენს 10 თვეს სსიპ წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის სოფელ მაღლაკის #1 საჯარო სკოლა აცხადებს აუქიონს, იჯარის ფორმით გასაცემად ცეკვის წრის ფუნქციონირების მიზნით. საიჯაროდ გასაცემი ფართი შეადგენს 71.78 კვ.მ მითითებული საიჯარო ქირა 900 ლარი წარმოადგენს იჯარით გასაცემი ფართის საწყისს წლიურ ღირებულებას. საკონტაქტო ტელეფონის ნომერი: 577579516 |