აღწერილობასარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო-სამეურნეო (საკარმიდამო) დანიშნულების მიწის ნაკვეთის, დაზუსტებული ფართობით 1960 კვ.მ (საჯარო რეესტრის ამონაწერის მიხედვით) და მასზე განთავსებული N1 შენობა-ნაგებობის (ორსართულიანი საცხოვრებელი სახლის) 1/3 წილი, მდებარე: რაიონი ჩხოროწყუ, სოფელი მუხური. საცხოვრებელი სახლი არის ძველი აშენებული და საჭიროებს სარემონტო სამუშაოებს. სახლს გააჩნია ხის კარ-ფანჯრები. ეზოს გააჩნია რკინის ჭიშკარი. მიწის ნაკვეთის ფართობი: 1960.00 კვ.მ. გაუმჯობესებების ფართობი: N1-180 კვ.მ (დაუზუსტებელი). 2023 წლის 26 სექტემბერს შედგენილი უძრავი ქოების აღწერისა და დაყადაღების შესახებ აქტის თანახმად: სახლი აშენებულია ბლოკით. საჯარო რეესტრის მონაცემებით, უძრავი ქონების მახასიათებლებია: ნაკვეთის საკუთრების ტიპი: თანასაკუთრება. ნაკვეთის დანიშნულება: სასოფლო-სამეურნეო (საკარმიდამო). დაზუსტებული ფართობი: 1960.00 კვ.მ. შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი: განაშენიანების ფართით: N1-95.45 კვ.მ. რეალიზაციას ექვემდებარება 1/3 წილი.