ვაჭრობის ბიჯი : 117.00 GEL |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | რაიონი ჩხოროწყუ, სოფელი მუხური | საქმის ნომერი | A19085328 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ჩხოროწყუ | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 46.10.36.086 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 11700.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო-სამეურნეო (საკარმიდამო) დანიშნულების მიწის ნაკვეთის, დაზუსტებული ფართობით 1960 კვ.მ (საჯარო რეესტრის ამონაწერის მიხედვით) და მასზე განთავსებული N1 შენობა-ნაგებობის (ორსართულიანი საცხოვრებელი სახლის) 1/3 წილი, მდებარე: რაიონი ჩხოროწყუ, სოფელი მუხური. საცხოვრებელი სახლი არის ძველი აშენებული და საჭიროებს სარემონტო სამუშაოებს. სახლს გააჩნია ხის კარ-ფანჯრები. ეზოს გააჩნია რკინის ჭიშკარი. მიწის ნაკვეთის ფართობი: 1960.00 კვ.მ. გაუმჯობესებების ფართობი: N1-180 კვ.მ (დაუზუსტებელი). 2023 წლის 26 სექტემბერს შედგენილი უძრავი ქოების აღწერისა და დაყადაღების შესახებ აქტის თანახმად: სახლი აშენებულია ბლოკით. საჯარო რეესტრის მონაცემებით, უძრავი ქონების მახასიათებლებია: ნაკვეთის საკუთრების ტიპი: თანასაკუთრება. ნაკვეთის დანიშნულება: სასოფლო-სამეურნეო (საკარმიდამო). დაზუსტებული ფართობი: 1960.00 კვ.მ. შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი: განაშენიანების ფართით: N1-95.45 კვ.მ. რეალიზაციას ექვემდებარება 1/3 წილი. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |