გაყიდვის ფასი : 1620.0000 GEL
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ქალაქ ქუთაისის # 19 საჯარო სკოლა მისამართი: ქ.ქუთაისში / გოგებაშვილის 17 ტელეფონი: 995-0431245939 |
სართული | 1 | ლოჯი | - | TV | - | ცხელი წყალი | - | გათბობა | - | კვადრატულობა(მ²) | 83.35 | წყალი და კანალიზაცია | - | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | აივანი | - | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | ოთახების რაოდენობა | 3 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ქუთაისი | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | გოგებაშვილის ქ N 17 | შენობის პროექტი | არასტანდარტული | შენობის მდგომარეობა | ძველი გარემონტებული | სათავსო | - | სარგებლობაში გადაცემის ვადა | 1 წელი | ზომის ერთეული | კვადრატული მეტრი | ტელეფონის ნომერი | 577 27 75 19 |
აღწერილობა | იჯარით გაიცემა სსიპ ქალაქ ქუთაისის N19 საჯარო სკოლის 83.35 კვ.მ ფართი,ნებადართული საქმიანობის ნუსხით გათვალისწინებული საქმიანობის განხორციელების მიზნით, მასში არსებულ ინვენტართან ერთად. ინვენტარი: როიალი- 1ცალი, პიანინო-3ც, რკინის სეიფი დიდი და პატარა საწერი მაგიდა, სკამი-11 ცალი, მერხი-3 ცალი, მერხის სკამი- 8 ცალი, კარადა-1ცალი, ფალიაშვილის ბიუსტი, ჟურნალების თარო 1ცალი, განცხადებების სტენდი - 1 ცალი, |
მოკლე აღწერილობა | საკონტაქტო ინფორმაცია:577277519 სკოლის დირექტორი: ნატო კუხიანიძე |
პირობა | 1.ფართი იჯარით გაიცემა ნებადართული საქმიანობის ნუსხით გათვალისიწინებული საქმიანობის განხორციელების მიზნით, (იხ. დანართი) 1 (ერთი) წლის ვადით; 2.საწყისი ფასი შეადგენს 1 წლის საიჯარო ქირას; 3. ფართი იჯარით გაიცემა მოძრავ ქონებასთან ერთად რომლის ღირებულება შედის საიჯარო ქირაში; 4. საიჯარო ქირაში შედის კომუნალური გადასახადი; ( ელექტროენერგია ) 5.მოიჯარეს ფართით სარგებლობის უფლება აქვს საგაკვეთილო პროცესისგან თავისუფალ დროს, (კვირაში ხუთი დღე: ორშაბათი, სამშაბათი, ოთხშაბათი, ხუთშაბათი, პარასკევი, 13:00 -17:00 საათამდე). 6.მოიჯარე ვალდებულია დროულად გადაიხადოს საიჯარო ქირა, დაიცვას სანიტარულ-ჰიგიენური და ხანძარსაწინააღმდეგო უსაფრთხოების ნორმები. მოიჯარეს მიერ ფართით სარგებლობამ ხელი არ უნდა შეუშალოს სასწავლო პროცესის ნორმალურად მიმდინარეობას; 7.სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტოს წერილობითი მოთხოვნიდან არაუმეტეს 2(ორი) კვირის ვადაში გაუქმებული იქნება მოიჯარესთან გაფორმებული იჯარის ხელშეკრულება; 8.მეიჯარეს უფლება აქვს საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს მოთხოვნით ცალმხრივად შეწყვიტოს ხელშეკრულება, თუ ირღვევა ბავშვთა უსაფრთხოებასთან და უფლებებთან დაკავშირებული რეგულაციები; 9.მოიჯარეს მიერ გადახდილი საგარანტიო თანხა (ბე) ჩაითვლება საიჯარო ქირაში საბოლოო ანგარიშსწორებისას; 10.აუქციონში დამარცხებულ მონაწილეებს და აუქციონში რეგისტრირებულ პირებს, რომლებმაცმონაწილეობა არ მიიღეს სააუქციონო ვაჭრობაში ბე/უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია დაუბრუნდებათ აუქციონის დასრულებიდან 7 კალენდარული დღის ვადაში; 11.ელექტრონული აუქციონის შედეგები უქმდება და გამარჯვებულის მიერ წარდგენილი უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტიის/ბეს თანხა სრულიად ირიცხება შესაბამის ბიუჯეტში, თუ ელექტრონულ აუქციონში გამარჯვებულმა ხელშეკრულებაზე ხელმოწერაზე უარი განაცხადა; 12.თუ სახელმწიფო ქონების სარგებლობის უფლების მიღებით დაინტერესებულმა პირმა არ უზრუნველყო აუქციონის მონაწილედ დარეგისტრირება, მაგრამ ამის მიუხედავად ელექტრონული აუქციონი შედგა, წარდგენილი საგარანტიო თანხა უბრუნდება დაინტერესებულ პირს; 13.სარგებლობაში გადაცემის განმახორციელებელი ორგანოს მიერ აუქციონში მონაწილეობის წესის/პირობების შეცვლისას აუქციონში მონაწილეს მისი წერილობითი მიმართვის საფუძველზე უბრუნდება ბე უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია თუ შეცვლილი წესით ან/და პირობებით აღარ სურს აუქციონში მონაწილეობა; 14.აუქციონში მონაწილე პირებისათვის საგარანტიო თანხების დაბრუნება/ჩამოჭრის შესახებ ინფორმაციის მისაღებად, გთხოვთ, მიმართოთ განმკარგველ ორგანიზაციას. მიმაგრებულ ფაილებში ასევე, იხილეთ “სახელმწიფო ქონების განკარგვისას და სარგებლობის უფლებით გადაცემისას ელექტრონული აუქციონის ჩატარების წესისდამტკიცების შესახებ“ საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების მინისტრის 2011 წლის 10 თებერვლის N1-1/172 ბრძანება. |