საკონტაქტო ინფორმაცია:577277519
სკოლის დირექტორი: ნატო კუხიანიძე
1.ფართი იჯარით გაიცემა ნებადართული საქმიანობის ნუსხით გათვალისიწინებული საქმიანობის განხორციელების მიზნით, (იხდანართი) 1 (ერთიწლის ვადით;
2.საწყისი ფასი შეადგენს წლის საიჯარო ქირას;
3. ფართი იჯარით გაიცემა მოძრავ ქონებასთან ერთად რომლის ღირებულება შედის საიჯარო ქირაში;
4. საიჯარო ქირაში შედის კომუნალური გადასახადი; ( ელექტროენერგია )
5.მოიჯარეს ფართით სარგებლობის უფლება აქვს საგაკვეთილო პროცესისგან თავისუფალ დროს, (კვირაში ხუთი დღე: ორშაბათი, სამშაბათი, ოთხშაბათი, ხუთშაბათი, პარასკევი, 13:00 -17:00 საათამდე).
6.მოიჯარე ვალდებულია დროულად გადაიხადოს საიჯარო ქირადაიცვას სანიტარულ-ჰიგიენური და ხანძარსაწინააღმდეგო  უსაფრთხოების ნორმებიმოიჯარეს მიერ ფართით სარგებლობამ ხელი არ უნდა შეუშალოს სასწავლო პროცესის ნორმალურად მიმდინარეობას;
7.სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტოს წერილობითი მოთხოვნიდან არაუმეტეს 2(ორიკვირის ვადაში გაუქმებული იქნება მოიჯარესთან გაფორმებული იჯარის ხელშეკრულება;
8.მეიჯარეს უფლება აქვს საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს მოთხოვნით ცალმხრივად შეწყვიტოს ხელშეკრულებათუ ირღვევა ბავშვთა უსაფრთხოებასთან და უფლებებთან დაკავშირებული რეგულაციები;
9.მოიჯარეს მიერ გადახდილი საგარანტიო თანხა (ბეჩაითვლება საიჯარო ქირაში საბოლოო ანგარიშსწორებისას;
10.აუქციონში დამარცხებულ მონაწილეებს და აუქციონში რეგისტრირებულ პირებსრომლებმაცმონაწილეობა არ მიიღეს სააუქციონო ვაჭრობაში ბე/უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია დაუბრუნდებათ აუქციონის დასრულებიდან 7 კალენდარული დღის ვადაში;
11.ელექტრონული აუქციონის შედეგები უქმდება და გამარჯვებულის მიერ წარდგენილი     უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტიის/ბეს თანხა სრულიად ირიცხება შესაბამის ბიუჯეტშითუ ელექტრონულ აუქციონში გამარჯვებულმა   ხელშეკრულებაზე ხელმოწერაზე უარი განაცხადა;
12.თუ სახელმწიფო ქონების სარგებლობის უფლების მიღებით დაინტერესებულმა პირმა არ უზრუნველყო აუქციონის მონაწილედ დარეგისტრირებამაგრამ ამის მიუხედავად ელექტრონული აუქციონი შედგაწარდგენილი საგარანტიო თანხა უბრუნდება დაინტერესებულ პირს;
13.სარგებლობაში გადაცემის განმახორციელებელი ორგანოს მიერ აუქციონში მონაწილეობის წესის/პირობების შეცვლისას აუქციონში მონაწილეს მისი წერილობითი მიმართვის საფუძველზე უბრუნდება ბე უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია თუ შეცვლილი წესით ან/და პირობებით აღარ სურს აუქციონში მონაწილეობა;
14.აუქციონში მონაწილე პირებისათვის საგარანტიო თანხების დაბრუნება/ჩამოჭრის შესახებ ინფორმაციის მისაღებადგთხოვთმიმართოთ განმკარგველ ორგანიზაციას.
მიმაგრებულ  ფაილებში ასევე, იხილეთ   “სახელმწიფო ქონების განკარგვისას და სარგებლობის უფლებით გადაცემისას ელექტრონული აუქციონის ჩატარების წესის
დამტკიცების შესახებ“ საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების მინისტრის 2011 წლის 10 თებერვლის N1-1/172 ბრძანება.