ვაჭრობის ბიჯი : 1375.00 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს აღსრულების ეროვნული ბიურო. სააუქციონო მომსახურება კერძო აღმასრულებლისათვის. მისამართი: 1) ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის ხეივანი მე-10 კილომეტრი; 2) ქ. თბილისი, სანაპიროს №2 ( თბილისის იუსტიციის სახლი) ტელეფონი: 971-2749649 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | რაიონი საგარეჯო , სოფელი თულარი | საქმის ნომერი | A23110012 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | საგარეჯო | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 55.03.54.000.290 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 137500.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთი და მასზე განთავსებული ნაგებობები, მდებარე რაიონი საგარეჯო , სოფელი თულარი. შენობა #1 არის ორსართულიანი საცხოვრებელი სახლი, რომლის სართულები ერთმანეთს უკავშირდება გარე კიბით. სახლი გადახურულია მეტალის ფირფიტებით, შენობა გალესილია და შეღებილი. შენობა #2 და შენობა #3 წარმოადგენს ერთსართულიან დამხმარე ნაგებობებს. ეზოს აქვს სწორი რელიეფი, შემოღობილია კაპიტალურად და აქვს რკინის ჭიშკარი. საჯარო რეესტრის მონაცემებით: დაზუსტებული ფართობი: 1694.00 კვ.მ. შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი: N01/2 საცხოვრებელი გაშენების ფართი 176.8კვ.მ. N02/1 დამხმარე - 63.4კვ.მ. N03/1 დამხმარე - 107.2კვ.მ -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |