ვაჭრობის ბიჯი : 1677.00 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს აღსრულების ეროვნული ბიურო. სააუქციონო მომსახურება კერძო აღმასრულებლისათვის. მისამართი: 1) ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის ხეივანი მე-10 კილომეტრი; 2) ქ. თბილისი, სანაპიროს №2 ( თბილისის იუსტიციის სახლი) ტელეფონი: 971-2749649 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | გარდაბანი , სოფელი კრწანისის ტერიტორია | საქმის ნომერი | A24353964 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | გარდაბანი | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 02.04.04.565 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 167700.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია არასასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთი, მდებარე გარდაბანი , სოფელი კრწანისის ტერიტორია. მიწის ნაკვეთს აქვს მცირედ დამრეცი რელიეფი. ნაკვეთი შემოღობილია მომიჯნავე ნაკვეთებთან ერთად. მისასვლელი გზა არის გრუნტიანი. საჯარო რეესტრის მონაცემებით: დაზუსტებული ფართობი: 500.00 კვ.მ -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |
პირობა | ყურადღება!!!სარეალიზაციო ქონებაზე რეგისტრირებულია ვალდებულება!!!საგანი:დაზუსტებული ფართობი: 500.00 კვ.მ. ;საბოლოო თარიღი: 10/06/2022;საჯარო რეესტრის მონაცემებით: უძრავი ნივთის ნასყიდობის ხელშეკრულება გამოსყიდვის უფლებით, დამოწმებისთარიღი: 01/12/2021 , საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო. (იხილეთ დანართი) |