ვაჭრობის ბიჯი : 56.67 GEL |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | მუნიციპალიტეტი ბორჯომი, სოფელი დვირი | საქმის ნომერი | A23159464 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ბორჯომი | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 64.24.03.582 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 5667.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციო ობიექტი წარმოადგენს სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთის 1/3 წილს, მდებარე: მუნიციპალიტეტი ბორჯომი, სოფელი დვირი. მიწის ნაკვეთის გარშემო გაშენებულია მრავალწლიანი ჯიშის ხეხილი. შენიშვნა: ქონება შეფასებულია საჯარო რეესტრის ამონაწერის მიხედვით. საჯარო რეესტრის მონაცემებით: მიწის ნაკვეთის სრული დაზუსტებული ფართობია: 1317.00 კვ.მ. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |