ვაჭრობის ბიჯი : 280.00 GEL |
კვადრატულობა(მ²) | 0 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | მუნიციპალიტეტი ოზურგეთი, დაბა ლაითური, რაიონი 1, კორპუსი 8, სადარბაზო 1, სართული 2, ბინა N5 | კონდიციონერი | - | საქმის ნომერი | A24240693 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 26.25.11.037.01.005 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | ავეჯი | - | ჭერის სიმაღლე | 0 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ოზურგეთი | აივანი | - | ლოჯი | - | TV | - | ცხელი წყალი | - | გათბობა | - | სათავსო | - | მ²-ის ფასი | 0 | სართული | 2 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 28000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციო ობიექტი წარმოადგენს საცხოვრებელი შენობის მეორე სართულზე განთავსებულ ბინას, მდებარე: მუნიციპალიტეტი ოზურგეთი, დაბა ლაითური, რაიონი 1, კორპუსი 8, სადარბაზო 1, ბინა N5. ფართის შიდა ვიზუალური დათვალიერება და დასურათება ვერ მოხერხდა. საჯარო რეესტრის მონაცემებით: სარეალიზაციო უძრავი ქონების ფართია: 69.00 კვ.მ. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |