ვაჭრობის ბიჯი : 440 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: ფიზიკური პირები მისამართი: . ტელეფონი: 971-601601 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | შარტავას 8 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | რუსთავი | რაოდენობა | 1 | მასალა | ოქრო | გრამი | 39.95 | გადახდის პერიოდი | 10 | შეფასების თანხა | 8800 | ზომის ერთეული | ცალი | ტელეფონის ნომერი | 551119906 |
აღწერილობა | ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ ,,ინფორმაცია გადახდებზე’’ ან დაგვიკავშირდით 551119906. |
მოკლე აღწერილობა | სინჯი 585 წონა 39.95 გრამი. |
პირობა | ფიზიკური პირის მიერ აუქციონზე სარეალიზაციოდ გატანილი ქონების შეძენით დაინტერესებულმა პირებმა, გთხოვთ, უზრუნველყოთ ქონების დათვალიერება/შემოწმება! წინააღმდეგ შემთხვევაში, სააგენტო იხსნის პასუხისმგებლობას მისი მდგომარეობის თაობაზე!ნივთის დათვალიერება და გაყიდული ნივთის გატანა მოხდება წინასწარი შეთანხმებით, ნივთები იგზავნება საქართველოს ნებისმიერ ლოკაციაზე საქ. ფოსტის მეშვეობით, ამანათის ღირებულება შეადგენს 15 ლარს და იხდის მიმღები, დამატებითი კითხვების შემთხვევაში დაგვიკავშირდით საკ. 551119906. |