ვაჭრობის ბიჯი : 890.00 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს აღსრულების ეროვნული ბიურო. სააუქციონო მომსახურება კერძო აღმასრულებლისათვის. მისამართი: 1) ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის ხეივანი მე-10 კილომეტრი; 2) ქ. თბილისი, სანაპიროს №2 ( თბილისის იუსტიციის სახლი) ტელეფონი: 971-2749649 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | წყალტუბოს მუნიციპალიტეტი, სოფელი ფარცხანაყანები, 58-ე ქუჩა N48 | საქმის ნომერი | A24339245 | ქვეყანა | საქართველო | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 29.11.31.356 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 89000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციო ობიექტი წარმოადგენს სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთს და მასზე მდებარე, ნაწილობრივ ორსართულიან საცხოვრებელ ფართს, ხოლო დანარჩენ ფართზე განთავსებულია ფერმა. ეზოში აგრეთვე განთავსებულია დამხმარე შენობა-ნაგებობა. მდებარე: წყალტუბოს მუნიციპალიტეტი, სოფელი ფარცხანაყანები, 58-ე ქუჩა N48 (ძველი მისამართი: რაიონი წყალტუბო, სოფელი ფარცხანაყანები). მიწის ნაკვეთი არის შემოღობილი ღობით, გარშემო არის სასოფლო ნაკვეთები. ნაკვეთი მდებარეობს ვაკე რელიეფზე. მიწის ნაკვეთზე არის კომუნიკაციები. ნაკვეთამდე მისასვლელი გზა არის გრუნტის. აშენების წელი: აშენებულია გასული საუკუნის 80-იან წლებში; შენობის პროექტი: საცხოვრებელი, სამეურნეო; შენობის მდგომარეობა: არადამაკმაყოფილებელი, მასალა ბლოკი,; ფანჯრები: ნაწილობრივ ხის; სართული/სართულიანობა: შენობა # 1 -2 /N/A; შენობა # 2 - 1/1; ობექტის საერთო ფართი: შენობა N1/2 – 437 კვ.მ, შენობა # 2/1 ; მიწა 6800 კვ.მ. საჯარო რეესტრიდან ამონაწერის მიხედვით, სარეალიზაციო ქონების მახასიათებელია: ნაკვეთის საკუთრების ტიპი: საკუთრება ნაკვეთის დანიშნულება: სასოფლო-სამეურნეო დაზუსტებული ფართობი: 6800.00 კვ.მ. შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი:N1/2 (საერთო ფართით 437 აქედან საცხოვრებელი ფართი 198 კვ.მ არასაცხოვრებელი 172.9 საზაფხულო ფართი 102.8 ) N2/1. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |