ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო” მისამართი: თბილისი, 0179, ი. ჭავჭავაძის გამზირი #49ა. ტელეფონი: 995-1420 |
ფერი | რუხი | ქალაქი | თბილისი | ქვეყანა | საქართველო | გამოშვების წელი | 2014 | გადაცემათა კოლოფის ტიპი | მექანიკა | საწვავის ტიპი | დიზელი | სავარძლების გათბობა | - | საჰაერო ბალიშები | 2 | კარების რაოდენობა | 4 | ცილინდრი | 4 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, რ. გაბაშვილის ქ. №71 | მარჯვენა საჭე | - | ტურბო | - | ABS | - | ელექტრო შუშები | + | კლიმატკონტროლი | - | დისკები | - | ლუქი | - | ბორტკომპიუტერი | - | სიგნალიზაცია | - | პარკინგკონტროლი | - | ცენტრალური საკეტი | - | ჰიდრავლიკა | - | მწარმოებელი | Mitsubishi | რაოდენობა | 1 | ავტომობილის ტიპი | პიკაპი და სატვირთოები | წამყვანი თვლები | 4x4 | საქმის ნომერი | პრივატიზება | შტრიხ კოდი | 2000006954817 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 35 | შეფასების თანხა | 3200 | ზომის ერთეული | ცალი | ტელეფონის ნომერი | 1420 | ქონების ტიპი | მოძრავი ქონება | განბაჟებული | + | კონდიციონერი | - | ტყავის სალონი | - | ნავიგაცია | - |
აღწერილობა | მარკა, მოდელი: MITSUBISHI L200, გამოშვების წელი: 2014. საიდენტიფიკაციო კოდი: MMBJNKB40FD044922, ფერი: რუხი 2/8. ძრავის ზუსტი მოცულობა: 2477. ტიპი: პიკაპი. საჭე: მარცხენა. საწვავის ტიპი: დიზელი. ძრავის მოცულობა: 2477. დაუტვირთავი წონა: 1785, დასაშვები წონა: 2785, ვიზუალური: ცუდი. ძარა(თუნუქი): 50% მეტი დაზიანება. სავალი ნაწილი: ცუდი. ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი. გატაცების საწინააღმდეგო მოწყობილობა: არ აქვს. სალონი: ნაჭერი, სალონის მდგომარეობა: ცუდი. სიჩქარის კოლოფი: მექანიკური. მინის და სარკის მდგომარეობა: ცუდი. საჰაერო ბალიშები: აქვს. წამყვანი თვლები: 4X4. ცილინდრების რაოდენობა: 4. კარების რაოდენობა: 4. ადგილების რაოდენობა: 5. საჰაერო ბალიშების რაოდენობა: 2. ელექტრო შუშები: კი. ელექტრო სარკეები: კი. ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა, აღენიშნება ჟანგვა-კოროზია. ავტომობილი არის დაშლილ და დაზიანებულ მდგომარეობაში (ავტოსაგზაო შემთხვევა). არ აქვს აკუმულატორი, განკომპლექტებულია ძრავი, ძარა, ძრავის სივრცე და სალონის ძირითადი ნაწილი. გასაღები არ აქვს. სახელმწიფო №AH901HA. მყიდველი ვალდებულია ქონების განთავსების ადგილიდან გაყვანამდე მოახდინოს მისი რეგისტრაცია შესაბამის სამსახურში. მყიდველი ვალდებულია სატრანსპორტო საშუალების განთავსების ადგილიდან გაყვანა განახორციელოს ევაკუატორის საშუალებით. ავტომანქანის რეგისტრაციასთან (ჩამოწერასთან) დაკავშირებული ხარჯები ეკისრება შემძენს. ელექტრონულ აუქციონზე (ინტერნეტ-აუქციონი) გამოტანილ ქონებას არ მოყვება გარანტია. ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან/და ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან/და eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). შეკითხვების შემთხვევაში, გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ ცხელ ხაზზე: 1420 ან სააგენტოს სერვის ცენტრებში, შემდეგ მისამართებზე: ქ. თბილისი, ჭავჭავაძის გამზ. N49ა; ქ. თბილისი, გაბაშვილის ქუჩა N71, მუხიანის დასახლება, სასაწყობე მეურნეობა (ბაზა #2); ქ. ახალციხე, 9 აპრილის ქუჩის მიმდებარედ არსებული სასაწყობე ბაზა; ქ. სამტრედია, აღმაშენებლის გამზ. მე – 6ჩიხი. |