აუქციონში გამარჯვებულის მიერ ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმება უნდა განხორციელდეს აუქციონის ჩატარებიდან 20 კალენდარული დღის ვადაში, ხოლო შესაბამისი საპრივატიზებო ქონების გატანა - ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებისთანავე.
ქონების დათვალიერება შესაძლებელია აუქციონის დამთავრების წინა სამუშაო დღეს: 10:00 სთ-დან 13:00 სთ-მდე.
მყიდველი წინასწარ უნდა დაუკავშირდეს სსიპ - სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტოს ცხელ ხაზზე (1420) და შეათანხმოს მოგებული ქონების გატანის სავარაუდო დრო.
მარკა, მოდელი: MITSUBISHI L200, გამოშვების წელი: 2014. საიდენტიფიკაციო კოდი: MMBJNKB40FD044922, ფერი: რუხი 2/8. ძრავის ზუსტი მოცულობა: 2477. ტიპი: პიკაპი. საჭე: მარცხენა. საწვავის ტიპი: დიზელი. ძრავის მოცულობა: 2477. დაუტვირთავი წონა: 1785, დასაშვები წონა: 2785, ვიზუალური: ცუდი. ძარა(თუნუქი): 50% მეტი დაზიანება. სავალი ნაწილი: ცუდი. ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი. გატაცების საწინააღმდეგო მოწყობილობა: არ აქვს. სალონი: ნაჭერი, სალონის მდგომარეობა: ცუდი. სიჩქარის კოლოფი: მექანიკური. მინის და სარკის მდგომარეობა: ცუდი. საჰაერო ბალიშები: აქვს. წამყვანი თვლები: 4X4. ცილინდრების რაოდენობა: 4. კარების რაოდენობა: 4. ადგილების რაოდენობა: 5. საჰაერო ბალიშების რაოდენობა: 2. ელექტრო შუშები: კი. ელექტრო სარკეები: კი. ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა, აღენიშნება ჟანგვა-კოროზია. ავტომობილი არის დაშლილ და დაზიანებულ მდგომარეობაში (ავტოსაგზაო შემთხვევა). არ აქვს აკუმულატორი, განკომპლექტებულია ძრავი, ძარა, ძრავის სივრცე და სალონის ძირითადი ნაწილი. გასაღები არ აქვს. სახელმწიფო №AH901HA.