ვაჭრობის ბიჯი : 4600.00 GEL |
კვადრატულობა(მ²) | 0 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქალაქი თბილისი, ირინა შტენბერგის ქუჩა N20 | კონდიციონერი | - | საქმის ნომერი | A22156092, A23023273, A24165111, A24194001 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 01.19.20.005.042.01.05.500 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | ავეჯი | - | ჭერის სიმაღლე | 0 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | თბილისი | აივანი | - | ლოჯი | - | TV | - | ცხელი წყალი | - | გათბობა | - | სათავსო | - | მ²-ის ფასი | 0 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 460000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სარდაფი, მდებარე - ქალაქი თბილისი, ირინა შტენბერგის ქუჩა N20. ობიექტი განთავსებულია მრავალსართულიანი საცხოვრებელი კორპუსის -1 სართულზე. ობიექტში შესვლა, დათვალიერება და დასურათება ვერ მოხერხდა. 2022 წლის 28 ოქტომბერს შედგენილი ქონების აღწერისა და დაყადაღების შესახებ აქტის თანახმად: უძრავი ქონება წარმოადგენს მრავალსართულიანი საცხოვრებელი კორპუსის სარდაფ სართულზე მდებარე ფართს, რომელსაც ჩასასვლელი აქვს ეზოს მხრიდან და სადარბაზოდან. საჯარო რეესტრის მონაცემებით უძრავი ქონების მახასიათებლებია: საკუთრების ტიპი: საკუთრება, საკუთრება: სარდაფი (მშენებარე) სართული-1, ფართი: 417.20 კვ.მ. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |
პირობა | ყურადღება!!!სარეალიზაციო უძრავი ქონებაზე რეგისტრირებულია გარდამავალი უფლება - საგადასახადო გირავნობა/იპოთეკა. იპოთეკარი: შემოსავლების სამსახური. იპოთეკარის 2025 წლის 20 მარტის N21-17/20042 წერილის თანახმად, შემოსავლების სამსახურის გადასახადების ადმინისტრირების საინფორმაციო სისტემის მონაცემებზე დაყრდნობით, 17.03.2025 წლის მდგომარეობით დავალიანების ოდენობა (სულ) შეადგენს: 1 983207.01 ლარს.მათ შორის აღიარებული: 258.55 ლარი.მათ შორის ძირითადი (სულ): 961 206.38 ლარი.მათ შორის ძირითადი (აღიარებული): 243.69 ლარი.გაცნობებთ, რომ საგადასახადო დავალიანება შეიძლება შეიცვალოს, მათ შორის გაიზარდოს, მათ შორის გაიზარდოს დარიცხული საურავის ხარჯზე.საქართველოს საგადასახადო კოდექსის 272-ე მუხლის თანახმად: საურავი შეადგენს გადაუხდელი გადასახადის თანხის 0,05 პროცენტს ყოველი ვადაგადაცილებული დღისათვის. საურავის დარიცხვა წყდება მისი დარიცხვის ვალდებულების წარმოშობის დღიდან 3 წლის გასვლის თარიღიდან. |