საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა23შეფასების თანხა460000.00
აღწერილობასარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სარდაფი, მდებარე - ქალაქი თბილისი, ირინა შტენბერგის ქუჩა N20. ობიექტი განთავსებულია მრავალსართულიანი საცხოვრებელი კორპუსის -1 სართულზე. ობიექტში შესვლა, დათვალიერება და დასურათება ვერ მოხერხდა. 2022 წლის 28 ოქტომბერს შედგენილი ქონების აღწერისა და დაყადაღების შესახებ აქტის თანახმად: უძრავი ქონება წარმოადგენს მრავალსართულიანი საცხოვრებელი კორპუსის სარდაფ სართულზე მდებარე ფართს, რომელსაც ჩასასვლელი აქვს ეზოს მხრიდან და სადარბაზოდან.
საჯარო რეესტრის მონაცემებით უძრავი ქონების მახასიათებლებია: საკუთრების ტიპი: საკუთრება, საკუთრება: სარდაფი (მშენებარე) სართული-1, ფართი: 417.20 კვ.მ.
პირობაყურადღება!!!სარეალიზაციო უძრავი ქონებაზე რეგისტრირებულია გარდამავალი უფლება - საგადასახადო გირავნობა/იპოთეკა. იპოთეკარი: შემოსავლების სამსახური. იპოთეკარის 2025 წლის 20 მარტის N21-17/20042 წერილის თანახმად, შემოსავლების სამსახურის გადასახადების ადმინისტრირების საინფორმაციო სისტემის მონაცემებზე დაყრდნობით, 17.03.2025 წლის მდგომარეობით დავალიანების ოდენობა (სულ) შეადგენს: 1 983207.01 ლარს.მათ შორის აღიარებული: 258.55 ლარი.მათ შორის ძირითადი (სულ): 961 206.38 ლარი.მათ შორის ძირითადი (აღიარებული): 243.69 ლარი.გაცნობებთ, რომ საგადასახადო დავალიანება შეიძლება შეიცვალოს, მათ შორის გაიზარდოს, მათ შორის გაიზარდოს დარიცხული საურავის ხარჯზე.საქართველოს საგადასახადო კოდექსის 272-ე მუხლის თანახმად: საურავი შეადგენს გადაუხდელი გადასახადის თანხის 0,05 პროცენტს ყოველი ვადაგადაცილებული დღისათვის. საურავის დარიცხვა წყდება მისი დარიცხვის ვალდებულების წარმოშობის დღიდან 3 წლის გასვლის თარიღიდან.