ვაჭრობის ბიჯი : 1300.00 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს აღსრულების ეროვნული ბიურო. სააუქციონო მომსახურება კერძო აღმასრულებლისათვის. მისამართი: 1) ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის ხეივანი მე-10 კილომეტრი; 2) ქ. თბილისი, სანაპიროს №2 ( თბილისის იუსტიციის სახლი) ტელეფონი: 971-2749649 |
კვადრატულობა(მ²) | 0 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქალაქი ბათუმი, წმინდა ანდრია პირველწოდებულის II შესახვევი, N 6 | კონდიციონერი | - | საქმის ნომერი | A25028928 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 05.36.24.341.01.01.502 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | ავეჯი | - | ჭერის სიმაღლე | 0 | აივანი | - | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ბათუმი | ლოჯი | - | TV | - | ცხელი წყალი | - | გათბობა | - | სათავსო | - | მ²-ის ფასი | 0 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 130000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასტუმრო „მგზავრების“ შენობის მეხუთე სართულზე განთავსებული საცხოვრებელი ბინა, მდებარე ქალაქი ბათუმი, წმინდა ანდრია პირველწოდებულის II შესახვევი, N 6. ბინა შედგება სტუდიოს ტიპის მისაღები ოთახის, საძინებლის, აბაზანა-საპირფარეშოსა და აივნისაგან. მისაღები და საძინებელი გაყოფილია ტიხარით. ბინა გარემონტებულია. საჯარო რეესტრის მონაცემებით: საკუთრება ფართი(მშენებარე) სართული5,ბინა N502, 35.60 კვ.მ. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |