ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო” მისამართი: თბილისი, 0179, ი. ჭავჭავაძის გამზირი #49ა. ტელეფონი: 995-1420 |
ფერი | შავი | ქალაქი | თბილისი | ქვეყანა | საქართველო | გამოშვების წელი | 2000 | გადაცემათა კოლოფის ტიპი | ავტომატიკა | საწვავის ტიპი | დიზელი | განბაჟებული | + | კონდიციონერი | - | ტყავის სალონი | - | ნავიგაცია | - | სავარძლების გათბობა | - | საჰაერო ბალიშები | 4 | კარების რაოდენობა | 4 | ცილინდრი | 6 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, რ. გაბაშვილის ქ. №71 | მარჯვენა საჭე | - | ტურბო | - | ABS | - | ელექტრო შუშები | + | კლიმატკონტროლი | - | დისკები | - | ლუქი | - | ბორტკომპიუტერი | - | სიგნალიზაცია | - | პარკინგკონტროლი | - | ცენტრალური საკეტი | - | ჰიდრავლიკა | - | მწარმოებელი | Audi | მოდელი | A6 | რაოდენობა | 1 | ავტომობილის ტიპი | სედანი | წამყვანი თვლები | წინა | შტრიხ კოდი | 2000006468987 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 35 | გარბენი | 377167 | შეფასების თანხა | 2800 | ზომის ერთეული | ცალი | გარბენი კმ/მილი | კილომეტრი | ტელეფონის ნომერი | 1420 | ქონების ტიპი | მოძრავი ქონება |
აღწერილობა | მარკა, მოდელი: AUDI A6. ტიპი: სედანი. ფერი: შავი. გამოშვების წელი: 2000. საიდენტიფიკაციო კოდი: WAUZZZ4BZYN104220. საწვავის ტიპი: დიზელი. საჭე: მარცხენა. ზუსტი მოცულობა: 2496. ძრავის მოცულობა: 2496. მექანიკური სატრანსპორტო საშუალების გარბენიშეადგენს: 377167 კილომეტრს. ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი. ძარა თუნუქი: 50% ნაკლები დაზიანება. სავალი ნაწილი: დამაკმაყოფილებელი. ჩამოყვანის დრო. 3 წლამდე. გატაცების საწინააღმდეგო მოწყობილობა: არ აქვს. სალონი: ნაჭერი. სალონის მდგომარეობა: ცუდი. სიჩქარის კოლოფი: ავტომატური. მინის და სარკის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი. საჰაერო ბალიშები: აქვს. წამყვანი თვლები: წინა. ცილინდრების რაოდენობა: 6. კარების რაოდენობა: 4. ადგილების რაოდენობა: 5. საჰაერო ბალიშების რაოდენობა: 4. ელექტრო შუშები: კი. ელექტრო სარკეები: კი. აუდიო მაგნიტოფონი: კი. ალუმინის დისკები: კი. პარკინგ კონტროლი: კი. სატრანსპორტო საშუალება არ შეესაბამება საქართველოს მთავრობის 2023 წლის 28 ივნისის „ატმოსფერული ჰაერის მავნე ნივთიერებებით დამაბინძურებელი სხვადასხვა სახეობის სატრანსპორტო და სხვა მოძრავ-მექანიკური საშუალებებიდან გაფრქვევის (გამონაბოლქვის) ევროკავშირის კანონმდებლობით გათვალისწინებული ზღვრულად დასაშვები ნორმების საქართველოს ტერიტორიაზე სამოქმედოდ შემოღების შესახებ“ № 238 ტექნიკური რეგლამენტით გათვალისწინებულ გაფრქვევის ზღვრულ ნორმებს. შესაბამისად, ავტომანქანა AUDI A6 არ ექვემდებარება რეგისტრაციას. ელექტრონულ აუქციონზე (ინტერნეტ-აუქციონი) გამოტანილ ქონებას არ მოყვება გარანტია. სატრანსპორტო საშუალება არ საჭიროებს განბაჟებას. მყიდველი ვალდებულია სატრანსპორტო საშუალების განთავსების ადგილიდან გაყვანა განახორციელოს ევაკუატორის საშუალებით. ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან/და ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან/და eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). შეკითხვების შემთხვევაში, გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ ცხელ ხაზზე: 1420 ან სააგენტოს სერვის ცენტრებში, შემდეგ მისამართებზე: ქ. თბილისი, ჭავჭავაძის გამზ. N49ა; ქ. თბილისი, გაბაშვილის ქუჩა N71, მუხიანის დასახლება, სასაწყობე მეურნეობა (ბაზა #2); ქ. ახალციხე, 9 აპრილის ქუჩის მიმდებარედ არსებული სასაწყობე ბაზა; ქ. სამტრედია, აღმაშენებლის გამზ. მე – 6ჩიხი. |
პირობა | ყურადღება! უნაღდო ანგარიშსწორების შემთხვევაში, თანხის ანგარიშზე ასახვა აუცილებელია გადამოწმდეს სააგენტოში. ცხელი ხაზი: 1420 აუქციონში გამარჯვებული ვალდებულია ქონების სარეალიზაციო საფასური გადაიხადოს აუქციონის ჩატარებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში, ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებამდე. ქონების დათვალიერება შესაძლებელია აუქციონის დამთავრების წინა სამუშაო დღეს: 10:00 სთ-დან 13:00 სთ-მდე.
მყიდველი წინასწარ უნდა დაუკავშირდეს სსიპ - სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტოს ცხელ ხაზზე (1420) და შეათანხმოს მოგებული ქონების გატანის სავარაუდო დრო.