ქონების ტიპიმოძრავი ქონება
მარკა, მოდელი: AUDI A6. ტიპი: სედანი. ფერი: შავი. გამოშვების წელი: 2000. საიდენტიფიკაციო  კოდი: WAUZZZ4BZYN104220. საწვავის ტიპი: დიზელი. საჭე: მარცხენა. ზუსტი მოცულობა: 2496. ძრავის მოცულობა: 2496. მექანიკური სატრანსპორტო საშუალების გარბენიშეადგენს: 377167 კილომეტრს. ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი. ძარა თუნუქი: 50% ნაკლები დაზიანება. სავალი ნაწილი: დამაკმაყოფილებელი. ჩამოყვანის დრო. 3 წლამდე. გატაცების საწინააღმდეგო მოწყობილობა: არ აქვს. სალონი: ნაჭერი. სალონის მდგომარეობა: ცუდი. სიჩქარის კოლოფი: ავტომატური. მინის და სარკის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი. საჰაერო ბალიშები: აქვს. წამყვანი თვლები: წინა. ცილინდრების რაოდენობა: 6. კარების რაოდენობა: 4. ადგილების რაოდენობა: 5. საჰაერო ბალიშების რაოდენობა: 4. ელექტრო შუშები: კი. ელექტრო სარკეები: კი. აუდიო მაგნიტოფონი: კი. ალუმინის დისკები: კი. პარკინგ კონტროლი: კი.
ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა, აღენიშნება ჟანგვა-კოროზია და ჭყლეტა-ნაკაწრები. საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოებს. გასაღები აქვს. მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. დაზიანებულია საქარე მინა, უკანა მარჯვენა მაშუქი, კაპოტი, უკანა მარჯვენა ფრთა.
სატრანსპორტო საშუალება არ შეესაბამება საქართველოს მთავრობის 2023 წლის 28 ივნისის „ატმოსფერული ჰაერის მავნე ნივთიერებებით დამაბინძურებელი სხვადასხვა სახეობის სატრანსპორტო და სხვა მოძრავ-მექანიკური საშუალებებიდან გაფრქვევის (გამონაბოლქვის) ევროკავშირის კანონმდებლობით გათვალისწინებული ზღვრულად დასაშვები ნორმების საქართველოს ტერიტორიაზე სამოქმედოდ შემოღების შესახებ“  № 238 ტექნიკური რეგლამენტით გათვალისწინებულ გაფრქვევის ზღვრულ ნორმებს. შესაბამისად,
ავტომანქანა AUDI A6 არ ექვემდებარება რეგისტრაციას.
ელექტრონულ აუქციონზე (ინტერნეტ-აუქციონი) გამოტანილ ქონებას არ მოყვება გარანტია.
სატრანსპორტო საშუალება არ საჭიროებს განბაჟებას.
მყიდველი ვალდებულია სატრანსპორტო საშუალების განთავსების ადგილიდან გაყვანა განახორციელოს ევაკუატორის საშუალებით.
ქონების დათვალიერება შესაძლებელია აუქციონის დამთავრების წინა სამუშაო დღეს: 10:00 სთ-დან 13:00 სთ-მდე.