ვაჭრობის ბიჯი : 320 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო” მისამართი: თბილისი, 0179, ი. ჭავჭავაძის გამზირი #49ა. ტელეფონი: 995-1420 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, პოლიციის ქუჩა №10 | საქმის ნომერი | პრივატიზება | შტრიხ კოდი | 2000007144088 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | თბილისი | რაოდენობა | 1.00 | გადახდის პერიოდი | 10 | შეფასების თანხა | 16000.00 | ზომის ერთეული | ცალი | ტელეფონის ნომერი | 1420 | ქონების ტიპი | მოძრავი ქონება |
აღწერილობა | ექსპლუატაციაში ნამყოფი, ნაწილობრივ განკომპლექტებული, აღენიშნება ექსპლუატაციის შედეგად მიყენებული ფიზიკური ცვეთისა და სხვადასხვა სახის დაზიანებების კვალი, მუშა მდგომაროება დაუდგენელია, სავარაუდოდ საჭიროებს სარემონტო სამუშაოებს. ექსპლუატაციაში შესვლის წელი: 2012 წელი. ექსპლუატაციის ვადა: 12 წელი. საჭდეზე მითითებულია შემდეგი ტექნიკური პარამეტრები: მოდელი: AJD-132, ფაზა: 3, ძაბვა: 231/400 V, წონა: 1970 კგ. მწარმოებელი ქვეყანა: თურქეთი, გამოშვების წელი: 2005. ელექტრონულ აუქციონზე (ინტერნეტ-აუქციონი) გამოტანილ ქონებას არ მოყვება გარანტია. ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან/და ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან/და eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). შეკითხვების შემთხვევაში, გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ ცხელ ხაზზე: 1420 ან სააგენტოს სერვის ცენტრებში, შემდეგ მისამართებზე: ქ. თბილისი, ჭავჭავაძის გამზ. N49ა; ქ. თბილისი, გაბაშვილის ქუჩა N71, მუხიანის დასახლება, სასაწყობე მეურნეობა (ბაზა #2); ქ. ახალციხე, 9 აპრილის ქუჩის მიმდებარედ არსებული სასაწყობე ბაზა; ქ. სამტრედია, აღმაშენებლის გამზ. მე – 6ჩიხი. |
პირობა | ყურადღება! უნაღდო ანგარიშსწორების შემთხვევაში, თანხის ანგარიშზე ასახვა აუცილებელია გადამოწმდეს სააგენტოში. ცხელი ხაზი: 1420 უქციონში გამარჯვებული ვალდებულია ქონების საპრივატიზებო საფასური გადაიხადოს აუქციონის ჩატარებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში, ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებამდე.აუქციონში გამარჯვებულის მიერ ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმება უნდა განხორციელდეს აუქციონის ჩატარებიდან 20 კალენდარული დღის ვადაში, ხოლო შესაბამისი საპრივატიზებო ქონების გატანა - ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებისთანავე. ქონების დათვალიერება შესაძლებელია სამუშაო დღეებში, სსიპ „სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტო”-სთან შეთანხმებით. მოგებული ქონების გაცემა იწარმოებს სამუშაო დღეებში, სსიპ „სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტო”-სთან შეთანხმებით. |