ვაჭრობის ბიჯი : 190.00 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: საქართველოს იუსტიციის სამინისტროს აღსრულების ეროვნული ბიურო. სააუქციონო მომსახურება კერძო აღმასრულებლისათვის. მისამართი: 1) ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის ხეივანი მე-10 კილომეტრი; 2) ქ. თბილისი, სანაპიროს №2 ( თბილისის იუსტიციის სახლი) ტელეფონი: 971-2749649 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | მუნიციპალიტეტი ლანჩხუთი , სოფელი მაჩხვარეთის მიწები | საქმის ნომერი | A24170653 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ლანჩხუთი | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 27.21.41.312 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 3800.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთი (1/4 წილი), მდებარე მუნიციპალიტეტი ლანჩხუთი , სოფელი მაჩხვარეთის მიწები. მიწის ნაკვეთს აქვს სწორი რელიეფი. არ არის გამიჯნული და შემოღობილი. აღნიშნულ ქონებას კვეთს ორი ხაზოვანი ნაგებობა ს/კ 44.00.290 და ს/კ 27.00.141 საჯარო რეესტრის მონაცემებით: დაზუსტებული სრული ფართობი: 3528.00 კვ.მ. რეალიზაციას ექვემდებარება უძრავი ქონების 1/4 წილი -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |
პირობა | ყურადღება!!!სარეალიზაციოდ წარმოდგენილ უძრავ ქონებაზე რეგისტრირებულია შეზღუდული სარგებლობის უფლება - სერვიტუტი!!! (იხილეთ დანართი)საგანი:მიწის ნაკვეთზე ფართობით 347კვ.მ. ვრცელდება სერვიტუტის უფლებასაჯარო რეესტრის მონაცემებით: სერვიტუტის ხელშეკრულება, დამოწმების თარიღი 19/05/2016, საქართველოს იუსტიციისსამინისტროს საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო,ყურადღება!!!საქართველოს კონსტიტუციის მე-19 მუხლის მე-4 პუნქტით სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწა, როგორც განსაკუთრებული მნიშვნელობის რესურსი, შეიძლება იყოს, მხოლოდ სახელმწიფოს, თვითმმართველი ერთეულის, საქართველოს მოქალაქის ან საქართველოს მოქალაქეთა გაერთიანების საკუთრებაში. |