აღწერილობასარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთი (1/4 წილი), მდებარე მუნიციპალიტეტი ლანჩხუთი , სოფელი მაჩხვარეთის მიწები. მიწის ნაკვეთს აქვს სწორი რელიეფი. არ არის გამიჯნული და შემოღობილი. აღნიშნულ ქონებას კვეთს ორი ხაზოვანი ნაგებობა ს/კ 44.00.290 და ს/კ 27.00.141
საჯარო რეესტრის მონაცემებით: დაზუსტებული სრული ფართობი: 3528.00 კვ.მ. რეალიზაციას ექვემდებარება უძრავი ქონების 1/4 წილი
პირობაყურადღება!!!სარეალიზაციოდ წარმოდგენილ უძრავ ქონებაზე რეგისტრირებულია შეზღუდული სარგებლობის უფლება - სერვიტუტი!!! (იხილეთ დანართი)საგანი:მიწის ნაკვეთზე ფართობით 347კვ.მ. ვრცელდება სერვიტუტის უფლებასაჯარო რეესტრის მონაცემებით: სერვიტუტის ხელშეკრულება, დამოწმების თარიღი 19/05/2016, საქართველოს იუსტიციისსამინისტროს საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო,ყურადღება!!!საქართველოს კონსტიტუციის მე-19 მუხლის მე-4 პუნქტით სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწა, როგორც განსაკუთრებული მნიშვნელობის რესურსი, შეიძლება იყოს, მხოლოდ სახელმწიფოს, თვითმმართველი ერთეულის, საქართველოს მოქალაქის ან საქართველოს მოქალაქეთა გაერთიანების საკუთრებაში.