ვაჭრობის ბიჯი : 450.00 GEL |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქობულეთის მუნიციპალიტეტი, სოფელი ლეღვა | საქმის ნომერი | A22008956, A21163153, A22215124, A23278705 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ქობულეთი | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 20.32.04.397 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 9000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო სამეურნეო (სახნავი) დანიშნულების მიწის ნაკვეთის 1/7 წილი მდებარე:ქობულეთის მუნიციპალიტეტი, სოფელი ლეღვა, ნაკვეთზე გაშენებულია თხილი, საჯარო რეესტრის ამონაწერის მიხედვით ნაკვეთის სრული დაზუსტებული ფართობი შეადგენს: 2799.00 კვ.მ-ს. რეალიზაციას ექვემდებარება უძრავი ქონების 1/7 წილი. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |