ტელეფონის ნომერი595901285
აღწერილობაყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ ,,ინფორმაცია გადახდებზე’’ ან დაგვიკავშირდით   სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 1420.
გასაყიდი ფართი არის შენობის მესამე სართულზე, მომქმედი სასტუმრო, არის 12 ოთახი, 30 სტუმარზე. ფართი არის ძველი რემონტით და არის სასტუმრო მომქმედი , თავისი ინვენტარით. დატვირთულია იპოტეკით, ამ ფასში შედის იოპოტეკის მოხსნაც.გინდაც გადაიბარეთ საბანკო ვალდებულება  107 ათასი ლარი.
ფიზიკური პირის მიერ აუქციონზე სარეალიზაციოდ გატანილი ქონების  შეძენით დაინტერესებულმა პირებმა, გთხოვთ, უზრუნველყოთ ქონების დათვალიერება/შემოწმება! წინააღმდეგ შემთხვევაში, სააგენტო იხსნის პასუხისმგებლობას მისი მდგომარეობის თაობაზე!