ვაჭრობის ბიჯი : 100.00 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: ფიზიკური პირები მისამართი: . ტელეფონი: 971-601601 |
კვადრატულობა(მ²) | 352.65 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | გამსახურდიას 42 | კონდიციონერი | - | შენობის ფართობი(მ²) | 352 | საკადასტრო კოდი | 39.01.27.045.01501 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | + | ბუნებრივი გაზი | + | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | + | პარკირება | - | შენობის პროექტი | არასტანდარტული | შენობის მდგომარეობა | ძველი გარემონტებული | ლიფტი | - | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ტყიბული | ბუხარი | - | ავეჯი | + | ჭერის სიმაღლე | 3.00 | აივანი | + | ლოჯი | - | TV | - | ცხელი წყალი | + | გათბობა | + | სათავსო | + | სველი წერტილები | 5 | მ²-ის ფასი | 352.00 | სართული | 3 | ოთახების რაოდენობა | 1 | გადახდის პერიოდი | 15 | ამონაწერი საჯარო რეესტრიდან | 39.01.27.045.01/501 | შეფასების თანხა | 210000 | საკადასტრო რუკა | 39.01.27.045.01/501 | ტელეფონის ნომერი | 595901285 |
მოკლე აღწერილობა | გასაყიდი ფართი არის შენობის მესამე სართულზე, მომქმედი სასტუმრო, არის 12 ოთახი, 30 სტუმარზე. ფართი არის ძველი რემონტით და არის სასტუმრო მომქმედი , თავისი ინვენტარით. დატვირთულია იპოტეკით, ამ ფასში შედის იოპოტეკის მოხსნაც.გინდაც გადაიბარეთ საბანკო ვალდებულება 107 ათასი ლარი. |