ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ქალაქ ბათუმის #27 საჯარო სკოლა მისამართი: ბათუმი / ადლია ტელეფონი: 995-595117069 |
სართული | 2 | ლოჯი | - | TV | - | ცხელი წყალი | - | გათბობა | - | კვადრატულობა(მ²) | 63.8 | წყალი და კანალიზაცია | - | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | აივანი | - | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | ოთახების რაოდენობა | 1 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ბათუმი | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | გრიგოლ ელიავას 15 | შენობის პროექტი | არასტანდარტული | შენობის მდგომარეობა | ძველი გარემონტებული | სათავსო | - | სარგებლობაში გადაცემის ვადა | 1 წელი | ტელეფონის ნომერი | 595117069 |
აღწერილობა | სსიპ ქალაქ ბათუმის №27 საჯარო სკოლის 63 კვ.მ ფართის ოთახი, იჯარით გაიცემა 1 წლის ვადით ქორეოგრაფიული წრის ფუნქციონირებისთვის. ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ ,,ინფორმაცია გადახდებზე’’ ან დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 601–601 |
მოკლე აღწერილობა | სსიპ ქალაქ ბათუმის №27 საჯარო სკოლის დირექტორი: ლელა გათენაძე ტელ: 595117069 |
პირობა | 1. ფართი იჯარით გაიცემა 1 (ერთი) წლის ვადით; 2. საწყისი თანხა შეადგენს 1 (ერთი) წლის საიჯარო გადასახადს; 3. ფართი გაიცემა ქორეოგრაფიული წრის ფუნქციონირებისათვის; 4. ფართი გაიცემა ყოველდღიურად, კვირაში 3 დღე, 1,5 საათით; 5. ფართი გაიცემა ინვენტარის გარეშე; 6. მოიჯარე ვალდებულია დაიცვას სანიტარულ-ჰიგიენური და ხანძარსაწინააღმდეგო უსაფრთხოების ნორმები; 7. საიჯარო თანხა განსაზღვრულია ყველა სახის კომუნალური გადასახადის გარეშე; 8. მოიჯარე ვალდებულია გადაიხადოს ყველა სახის კომუნალური გადასახადი; 9. მოიჯარის მიერ საიჯარო ფართით სარგებლობამ ხელი არ უნდა შეუშალოს სასწავლო პროცესის მიმდინარეობას; 10. ფართი იჯარით გაიცემა იმ პირობით, რომ აჭარის ა.რ. ფინანსთა და ეკონომიკის სამინისტროს წერილობითი მოთხოვნიდან არა უგვიანეს 2 კვირის ვადაში შეწყდება იჯარის ხელშეკრულება. 11. მოიჯარის მიერ გადახდილი საგარანტიო თანხა (ბე) ჩაითვლება საბოლოო ანგარიშსწორებისას. 12,,აუქციონში მონაწილე პირებისათვის საგარანტიო თანხების დაბრუნება/ჩამოჭრის შესახებ ინფორმაციის მისაღებად, გთხოვთ, მიმართოთ განმკარგველ ორგანიზაციას'' |