ტელეფონის ნომერი595117069
აღწერილობასსიპ ქალაქ ბათუმის №27 საჯარო სკოლის  63 კვ. ფართის ოთახიიჯარით გაიცემა  1 წლის ვადით ქორეოგრაფიული წრის ფუნქციონირებისთვის.  ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ ,,ინფორმაცია გადახდებზე’’ ან დაგვიკავშირდით   სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 601–601
სსიპ ქალაქ ბათუმის №27 საჯარო სკოლის დირექტორი: ლელა გათენაძე ტელ: 595117069
1. ფართი იჯარით გაიცემა 1 (ერთიწლის ვადით;
2. საწყისი თანხა შეადგენს 1 (ერთიწლის საიჯარო გადასახადს;
3. ფართი გაიცემა ქორეოგრაფიული წრის ფუნქციონირებისათვის;
4. ფართი გაიცემა ყოველდღიურად, კვირაში 3  დღე,  1,5 საათით;
5. ფართი გაიცემა ინვენტარის გარეშე;
6. მოიჯარე ვალდებულია დაიცვას სანიტარულ-ჰიგიენური და ხანძარსაწინააღმდეგო უსაფრთხოების ნორმები;
7. საიჯარო თანხა განსაზღვრულია ყველა სახის კომუნალური გადასახადის გარეშე;
8. მოიჯარე ვალდებულია გადაიხადოს ყველა სახის კომუნალური გადასახადი;
9. მოიჯარის მიერ საიჯარო ფართით სარგებლობამ ხელი არ უნდა შეუშალოს სასწავლო პროცესის მიმდინარეობას;
10. ფართი იჯარით გაიცემა იმ პირობითრომ აჭარის .ფინანსთა და ეკონომიკის სამინისტროს წერილობითი მოთხოვნიდან არა უგვიანეს 2 კვირის ვადაში შეწყდება იჯარის ხელშეკრულება.
11. მოიჯარის მიერ გადახდილი საგარანტიო თანხა (ბეჩაითვლება საბოლოო ანგარიშსწორებისას.
12,,აუქციონში მონაწილე პირებისათვის საგარანტიო თანხების დაბრუნება/ჩამოჭრის შესახებ ინფორმაციის მისაღებად, გთხოვთ, მიმართოთ განმკარგველ ორგანიზაციას''