ვაჭრობის ბიჯი : 100 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: ფიზიკური პირები მისამართი: . ტელეფონი: 971-601601 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | წყალწმინდა | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ლანჩხუთი | საკადასტრო კოდი | 27.16.50.238 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 3 | შეფასების თანხა | 5000.00 | ზომის ერთეული | კვადრატული მეტრი | ტელეფონის ნომერი | 596130130 |
აღწერილობა | ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ ,,ინფორმაცია გადახდებზე’’ ან დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 1420. |
მოკლე აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთის 1/5 წილი, მდებარე: მუნიციპალიტეტი ლანჩხუთი , სოფელი ღრმაღელე(წყალწმინდა). ნაკვეთს აქვს შემოღობვა, გაშენებულია თხილი და მრავალწლიანი ნარგავები. საჯარო რეესტრის მონაცემით, მიწის ნაკვეთის სრული დაზუსტებული ფართობია: 400.00 კვ.მ. რეალიზაციას ექვემდებარება 400 კვ.მ - იდან უძრავი ქონების 1/5 წილი. |
პირობა | აუქციონში გამარჯვებულმა პირმა დარჩენილი ღირებულება უნდა დაფაროს 3 სამუშაო დღის განმავლობაში. წინააღმდეგ შემთხვევაში გადახდილი ბე უკან არ დაბრუნდება. ფიზიკური პირის მიერ აუქციონზე სარეალიზაციოდ გატანილი ქონების შეძენით დაინტერესებულმა პირებმა, გთხოვთ, უზრუნველყოთ ქონების დათვალიერება/შემოწმება! წინააღმდეგ შემთხვევაში, სააგენტო იხსნის პასუხისმგებლობას მისი მდგომარეობის თაობაზე! |