საწყისი ფასი: 26000000 GEL
ვაჭრობის ბიჯი : 100000 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: შპს გ.ნათაძის სახელობის სანიტარიის, ჰიგიენის და სამედიცინო ეკოლოგიის სამეცნიერო-კვლევითი ინსტიტუტი მისამართი: საქართველო, ქ. თბილისის, ძველი თბილისის რაიონში, უზნაძის ქ., #78 ტელეფონი: 995-2961485 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ღვინის აღმართი, დუტუ მეგრელის ქუჩა N2 | კონდიციონერი | + | საკადასტრო კოდი | 01.17.01.089.002; 01.17.01.089.003 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | + | ბუნებრივი გაზი | + | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | + | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | ავეჯი | - | აივანი | - | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | თბილისი | ლოჯი | - | TV | - | ცხელი წყალი | + | გათბობა | + | სათავსო | - | გადახდის პერიოდი | 15 | შეფასების თანხა | 42000000.00 | ტელეფონის ნომერი | 574300011; 593410121 |
აღწერილობა | სარეალიზაციო საკადასტრო კოდებზე ფიქსირდება სს თიბისი ბანკის იპოთეკები ასევე ამონაწერებში მითითებული არის ყადაღა/აკრძალვის შესახებ ჩანაწერები. იპოთეკისგან გამოთავისუფლება და ყადაღა აკრძალვების შესახებ ჩანაწერების მოხსნა იგეგმება საწყისი თანხიდან. |
მოკლე აღწერილობა | გთავაზობთ კომერციულ ობიექტს ქ. თბილისში, ღვინის აღმართზე, დუტუ მეგრელის 2-ში. მიწის ფართობი 2000 კვ.მ, მშენებლობის კოეფიციენტი (K2) 4.6 შესაძლებლობას იძლევა 10,000 კვ.მ-დე სამშენებლო არეალის ათვისებას. შენობა გამოირჩევა საუკეთესო ხედებით ძველ თბილისზე და წარმოადგენს საინვესტიციო აქტივს. ტერიტორია აქტიურად ვითარდება, იზიდავს ინვესტორებს და ზრდის კაპიტალიზაციის პოტენციალს. იდეალურია სასტუმროს, საცხოვრებელი კომპლექსის ან ბიზნეს-ცენტრისთვის. |