ზომის ერთეულიკვადრატული მეტრიტელეფონის ნომერი577652998
აღწერილობაქვედა სიმონეთის N2 საჯარო სკოლა: აღნიშნული ოთახი არის  ახალი გარემონეტებული და შესაძლებელია ცეკვის წრის ფუნქციონირება
1. ფართი იჯარით გაიცემა ნებადართული საქმიანობის ნუსხით გათვალისწინებული საქმიანობებისათვის;
2. ფართი იჯარით გაიცემა 1 (ერთიწლის ვადით;
3.საწყისი ფასი ჯამურად შეადგენს 1(ერთი)თვის  საიჯარო გადასახდსსაიჯარო გადასახადში შედის ფართში არსებული მოძრავი ქონების ღირებულება;
4.საიჯარო ქირაში შედის კომუნალური გადასახადები;
5.ფართი იჯარით გაიცემა დღიურად, 16:00სთ-დან 18:00 სთ-ის ჩათვლით;
6.მოიჯარე ვალდებულია გაუფრთხილდეს სკოლის შენობას და ინვენტარს,დაიცვას ჰიგიენურიხანძარსაწინააღმდეგო უსაფრთხოების ნორმებიმისმა საქმიანობამ არ უნდა შეაფერხოს სასწავლო პროცესი;
7.სსიპ " სახელმწიფოს ეროვნული სააგენტოსწერილობითი მოთხოვნიდან არა უმეტეს 2(ორიკვირის ვადაში გაუქმებულ იქნება მოიჯარესთან გაფორმებული საიჯარო ხელშეკრულება;
8.გამარჯვებულ პირს  შეტანილი ბე ეთვლება ხელშეკრულებით გათვალისწინებული სარგებლობაში  გადაცემის საფასურის ოდენობაში საბოლოო ანგარიშსწორებისას;
9.მეიჯარეს უფლება აქვს საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს მოთხოვნის საფუძვეზე ცალმხრივად შეწყვიტოს  ხელშეკრულება თუ ირღვევა ბავშვთა  უსაფრთხოებასთან დაკავშირებული რეგულაციები.
10.თუ სახელმწიფო ქონების  სარგებლობის  უფლების მიღებით დაინტერესებულმა პირმა არ უზრუნველყო  აუქციონის მონაწილე დარეგისტრირებამაგრამ ამის მიუხედავად ელექტრონული აუქციონი შედგაწარდგენილი საგარანტიო თანხა უბრუნდება დაინტერესებულ პირს;
11.ელექტრონული აუქციონის შედეგები უქმდება და გამარჯვებულის მიერ წარმოდგენილი უირობო  და გამოუხმობი საბანკო გარანტიის ბეს თანხა სრულად ირიცხება სკოლის ბიუჯეტშითუ ელექტრონულ აუქცონში გამარჯვებულმა ხელშეკრულების ხელმოწერაზე უარი განაცხადა;
12.სარგებლობაში  გადაცემის განმახორციელებელი ორგანოს მიერ აუქციონში მონაწილეობის  წესის/პირობების შეცვლისას აუქციონში მონაწილეს მისი წერილობითი მიმართვის საფუძველზე უბრუნდება ბე/უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია თუ შეცვლილი წესით ან/და პირობებით აღარ სურს აუქციონში მონაწილეობა.