დასახელება:სსიპ თერჯოლის მუნიციპალიტეტის ქვედა სიმონეთის N2 საჯარო სკოლის ფართი ცეკვის წრის ფუნქციონირებისათვის
განაცხადის #:47627EIQ106793425 აუქციონის #: 47627 ლოტის #: 1067934 დაწყება/დასრულება: 24/03/2025 14:00 - 27/03/2025 18:00 ლოტის სტატუსი: გაყიდული ფასის ისტორია: 1 ბიჯი საგარანტიო თანხა: 200GEL
გაყიდვის ფასი : 160.0000 GEL
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ თერჯოლის მუნიციპალიტეტის სოფელ ქვედა სიმონეთის #2 საჯარო სკოლა მისამართი: თერჯოლის რაიონში / სოფ.ქვემო სიმონეთი ტელეფონი: 971- |
სართული | 2 | TV | - | ცხელი წყალი | - | გათბობა | - | სველი წერტილები | 1 | წყალი და კანალიზაცია | - | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | აივანი | - | ლოჯი | - | კვადრატულობა(მ²) | 48.18 | შენობის ფართობი(მ²) | 1410 | საკადასტრო კოდი | 33.05.34.316 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | ოთახების რაოდენობა | 1 | ქვეყანა | საქართველო | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | სოფ ქვედა სიმონეთი | შენობის პროექტი | არასტანდარტული | შენობის მდგომარეობა | ახალი გარემონტებული | სათავსო | - | სარგებლობაში გადაცემის ვადა | 1 წელი | ზომის ერთეული | კვადრატული მეტრი | ტელეფონის ნომერი | 577652998 |
აღწერილობა | ქვედა სიმონეთის N2 საჯარო სკოლა: აღნიშნული ოთახი არის ახალი გარემონეტებული და შესაძლებელია ცეკვის წრის ფუნქციონირება |
პირობა | 1. ფართი იჯარით გაიცემა ნებადართული საქმიანობის ნუსხით გათვალისწინებული საქმიანობებისათვის; 2. ფართი იჯარით გაიცემა 1 (ერთი) წლის ვადით;
3.საწყისი ფასი ჯამურად შეადგენს 1(ერთი)თვის საიჯარო გადასახდს. საიჯარო გადასახადში შედის ფართში არსებული მოძრავი ქონების ღირებულება; 4.საიჯარო ქირაში შედის კომუნალური გადასახადები; 5.ფართი იჯარით გაიცემა დღიურად, 16:00სთ-დან 18:00 სთ-ის ჩათვლით; 6.მოიჯარე ვალდებულია გაუფრთხილდეს სკოლის შენობას და ინვენტარს,დაიცვას ჰიგიენური, ხანძარსაწინააღმდეგო უსაფრთხოების ნორმები. მისმა საქმიანობამ არ უნდა შეაფერხოს სასწავლო პროცესი; 7.სსიპ " სახელმწიფოს ეროვნული სააგენტოს" წერილობითი მოთხოვნიდან არა უმეტეს 2(ორი) კვირის ვადაში გაუქმებულ იქნება მოიჯარესთან გაფორმებული საიჯარო ხელშეკრულება; 8.გამარჯვებულ პირს შეტანილი ბე ეთვლება ხელშეკრულებით გათვალისწინებული სარგებლობაში გადაცემის საფასურის ოდენობაში საბოლოო ანგარიშსწორებისას; 9.მეიჯარეს უფლება აქვს საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს მოთხოვნის საფუძვეზე ცალმხრივად შეწყვიტოს ხელშეკრულება თუ ირღვევა ბავშვთა უსაფრთხოებასთან დაკავშირებული რეგულაციები. 10.თუ სახელმწიფო ქონების სარგებლობის უფლების მიღებით დაინტერესებულმა პირმა არ უზრუნველყო აუქციონის მონაწილე დარეგისტრირება, მაგრამ ამის მიუხედავად ელექტრონული აუქციონი შედგა, წარდგენილი საგარანტიო თანხა უბრუნდება დაინტერესებულ პირს; 11.ელექტრონული აუქციონის შედეგები უქმდება და გამარჯვებულის მიერ წარმოდგენილი უირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტიის ბეს თანხა სრულად ირიცხება სკოლის ბიუჯეტში, თუ ელექტრონულ აუქცონში გამარჯვებულმა ხელშეკრულების ხელმოწერაზე უარი განაცხადა; 12.სარგებლობაში გადაცემის განმახორციელებელი ორგანოს მიერ აუქციონში მონაწილეობის წესის/პირობების შეცვლისას აუქციონში მონაწილეს მისი წერილობითი მიმართვის საფუძველზე უბრუნდება ბე/უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია თუ შეცვლილი წესით ან/და პირობებით აღარ სურს აუქციონში მონაწილეობა.
ნებადართული საქმიანობის ნუსხა და საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების მინისტრის 2011 წლის 10 თებერვლის N1-172 ბრძანება იხილეთ მიმაგრებულ ფაილებში.