ვაჭრობის ბიჯი : 17.10 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო” მისამართი: თბილისი, 0179, ი. ჭავჭავაძის გამზირი #49ა. ტელეფონი: 995-1420 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, 9 აპრილის ქუჩა №2 | ტელეფონის ნომერი | 1420 | ზომის ერთეული | ცალი | შეფასების თანხა | 1140 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 35 | გადახდის პერიოდი | 10 | შტრიხ კოდი | 2000007105881 2000007105898 2000007105904 | საქმის ნომერი | პრივატიზება | რაოდენობა | 8 | ქალაქი | თბილისი | ქვეყანა | საქართველო | ქონების ტიპი | მოძრავი ქონება |
პირობა | ყურადღება! უნაღდო ანგარიშსწორების შემთხვევაში, თანხის ანგარიშზე ასახვა აუცილებელია გადამოწმდეს სააგენტოში. ცხელი ხაზი: 1420 აუქციონში გამარჯვებული ვალდებულია ქონების საპრივატიზებო საფასური გადაიხადოს აუქციონის ჩატარებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში, ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებამდე.აუქციონში გამარჯვებულის მიერ ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმება უნდა განხორციელდეს აუქციონის ჩატარებიდან 20 კალენდარული დღის ვადაში, ხოლო შესაბამისი საპრივატიზებო ქონების გატანა - ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებისთანავე. ქონების დათვალიერება შესაძლებელია სამუშაო დღეებში: სსიპ „სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტო“-სთან შეთანხმებით. მოგებული ქონების გაცემა იწარმოებს სამუშაო დღეებში: სსიპ „სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტო“-სთან შეთანხმებით. |
მოკლე აღწერილობა | დეტალური ინფორმაციისთვის იხილეთ მიმაგრებული ფაილი! ელექტრონულ აუქციონზე (ინტერნეტ-აუქციონი) გამოტანილ ქონებას არ მოყვება გარანტია. |