ვაჭრობის ბიჯი : 58.00 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო” მისამართი: თბილისი, 0179, ი. ჭავჭავაძის გამზირი #49ა. ტელეფონი: 995-1420 |
ფერი | თეთრი | ქალაქი | თბილისი | მდგომარეობა | საშუალო | გამოშვების წელი | 2004 | გადაცემათა კოლოფის ტიპი | მექანიკა | ქვეყანა | საქართველო | კონდიციონერი | - | ტყავის სალონი | - | ნავიგაცია | - | განბაჟებული | + | საწვავის ტიპი | დიზელი | ბორტკომპიუტერი | - | სიგნალიზაცია | - | პარკინგკონტროლი | - | ცენტრალური საკეტი | - | სავარძლების გათბობა | - | ჰიდრავლიკა | - | კარების რაოდენობა | 4 | ცილინდრი | 4 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, რ. გაბაშვილის ქუჩა №71 | მარჯვენა საჭე | - | ტურბო | - | ABS | - | ელექტრო შუშები | - | კლიმატკონტროლი | - | დისკები | - | ლუქი | - | საქმის ნომერი | პრივატიზება | შტრიხ კოდი | 2000006500687 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 35 | შეფასების თანხა | 5800.00 | ზომის ერთეული | ცალი | ტელეფონის ნომერი | 1420 | ქონების ტიპი | მოძრავი ქონება | წამყვანი თვლები | 4x4 | რაოდენობა | 1.00 | მწარმოებელი | Mitsubishi |
აღწერილობა | მარკა,მოდელი: MITSUBISHI PAJERO, ტიპი: მაღალი გამავლობის, ფერი: თეთრი, გამოშვების წელი: 2004, საიდენტიფიკაციო კოდი: JMYLNV76W5J000290, საწვავის ტიპი: დიზელი, საჭე: მარცხენა, ზუსტი მოცულობა: 2835, ძრავის მოცულობა: 2835, ვიზუალური: ცუდი, ძარა თუნუქი: 50% ნაკლები დაზიანება, სავალი ნაწილი: ცუდი, ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი, გატაცების საწინააღმდეგო მოწყობილობა: არ აქვს სალონი: ნაჭერი, სალონის მდგომარეობა: ცუდი, სიჩქარის კოლოფი: მექანიკური, მინის და სარკის მდგომარეობა: ცუდი, საჰაერო ბალიშები: არ აქვს, წამყვანი თვლები: 4x4, ცილინდრების რაოდენობა: 4, კარების რაოდენობა: 4, ადგილების რაოდენობა: 9, ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა, აღენიშნება ჟანგვა-კოროზია და ჭყლეტა-ნაკაწრები. საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოებს. გასაღები აქვს. მუშა მდგომარეობა და გარბენი დაუდგენელია. დაზიანებულია: უკანა მაშუქები, უკუხედვის სარკეები, სანისლე მაშუქები. ძრავი და ძრავის სივრცე განკომპლექტებულია. გადაცემათა და სარიგებელი (რაზდატკა) კოლოფები, კარდანი და სხვა ნაწილები მოხსნილია და განთავსებულია სალონში. სახელმწიფო ნომერი: GA076PA. მყიდველი ვალდებულია ქონების განთავსების ადგილიდან გაყვანამდე მოახდინოს მისი რეგისტრაცია შესაბამის სამსახურში. ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან/და ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან/და eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). შეკითხვების შემთხვევაში, გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ ცხელ ხაზზე: 1420 ან სააგენტოს სერვის ცენტრებში, შემდეგ მისამართებზე: ქ. თბილისი, ჭავჭავაძის გამზ. N49ა; ქ. თბილისი, გაბაშვილის ქუჩა N71, მუხიანის დასახლება, სასაწყობე მეურნეობა (ბაზა #2); ქ. ახალციხე, 9 აპრილის ქუჩის მიმდებარედ არსებული სასაწყობე ბაზა; ქ. სამტრედია, აღმაშენებლის გამზ. მე – 6ჩიხი. |