რაოდენობა1.00მწარმოებელიMitsubishi
მარკა,მოდელი: MITSUBISHI PAJERO, ტიპი: მაღალი გამავლობის, ფერი: თეთრი,  გამოშვების წელი: 2004, საიდენტიფიკაციო კოდი: JMYLNV76W5J000290, საწვავის ტიპი: დიზელი, საჭე: მარცხენა, ზუსტი მოცულობა: 2835, ძრავის მოცულობა: 2835, ვიზუალური: ცუდი, ძარა თუნუქი: 50% ნაკლები დაზიანება, სავალი ნაწილი: ცუდი, ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი, გატაცების საწინააღმდეგო მოწყობილობა: არ აქვს სალონი: ნაჭერი, სალონის მდგომარეობა: ცუდი, სიჩქარის კოლოფი: მექანიკური, მინის და სარკის მდგომარეობა: ცუდი, საჰაერო ბალიშები: არ აქვს, წამყვანი თვლები: 4x4, ცილინდრების რაოდენობა: 4,  კარების რაოდენობა: 4, ადგილების რაოდენობა: 9, ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა, აღენიშნება ჟანგვა-კოროზია და ჭყლეტა-ნაკაწრები. საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოებს. გასაღები აქვს. მუშა მდგომარეობა და გარბენი დაუდგენელია. დაზიანებულია: უკანა მაშუქები, უკუხედვის სარკეები, სანისლე მაშუქები. ძრავი და ძრავის სივრცე განკომპლექტებულია. გადაცემათა და სარიგებელი (რაზდატკა) კოლოფები, კარდანი და სხვა ნაწილები მოხსნილია და განთავსებულია სალონში. სახელმწიფო ნომერი: GA076PA.
მყიდველი ვალდებულია ქონების განთავსების ადგილიდან გაყვანამდე მოახდინოს მისი რეგისტრაცია შესაბამის სამსახურში.
რეგისტრაციასთან (ჩამოწერასთან) დაკავშირებული ხარჯები ეკისრება შემძენს.
აუქციონში გამარჯვებული ვალდებულია ქონების საპრივატიზებო საფასური გადაიხადოს აუქციონის ჩატარებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში, ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებამდე.
აუქციონში გამარჯვებულის მიერ ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმება უნდა განხორციელდეს აუქციონის ჩატარებიდან 20 კალენდარული დღის ვადაში, ხოლო შესაბამისი საპრივატიზებო ქონების გატანა - ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებისთანავე.