ვაჭრობის ბიჯი : 114.91 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო” მისამართი: თბილისი, 0179, ი. ჭავჭავაძის გამზირი #49ა. ტელეფონი: 995-1420 |
ქალაქი | რუსთავი | ქვეყანა | საქართველო | შტრიხ კოდი | 2000007117624 | ქონების ტიპი | მოძრავი ქონება | ტელეფონის ნომერი | 1420 | ზომის ერთეული | ცალი | შეფასების თანხა | 19152 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 35 | გადახდის პერიოდი | 10 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. რუსთავი, ლეონიძის ქუჩის და 21-ე მიკრორაიონის მიმდებარე ტერიტორია | რაოდენობა | 1520 |
პირობა | ყურადღება! უნაღდო ანგარიშსწორების შემთხვევაში, თანხის ანგარიშზე ასახვა აუცილებელია გადამოწმდეს სააგენტოში. ცხელი ხაზი: 1420 აუქციონში გამარჯვებული ვალდებულია ქონების სარეალიზაციო საფასური გადაიხადოს აუქციონის ჩატარებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში, ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებამდე.აუქციონში გამარჯვებულის მიერ ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმება უნდა განხორციელდეს აუქციონის ჩატარებიდან 20 კალენდარული დღის ვადაში, ხოლო შესაბამისი სარეალიზაციო ქონების გატანა - ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებისთანავე. ქონების დათვალიერება შესაძლებელია სამუშაო დღეებში: სსიპ „სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტო“-სთან შეთანხმებით. მოგებული ქონების გაცემა იწარმოებს სამუშაო დღეებში: სსიპ „სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტო“-სთან შეთანხმებით. |
მოკლე აღწერილობა | სხვადასხვა სახის. ექსპლუატაციაში ნამყოფი. აღენიშნება ხანგრძლივი დასაწყობების ნიშნები, ცვეთისა და ექსპლუატაციისათვის დამახასიათებელი სხვადასხვა სახის დაზიანებების კვალი. განთავსებულია ღია ცის ქვეშ და განიცდის კლიმატურ ზემოქმედებას. მწარმოებელი, ზომა, სეზონურობა და წლოვანება უცნობია. |