სამუშაო დღეებში, სსიპ „სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტო”-სთან შეთანხმებით.
მოგებული ქონების გაცემა იწარმოებს:
სახელმწიფო №VV-058-DD, ტიპი: ავტობუსი, ფერი: რუხი 4/8,  გამოშვების წელი: 2014, საიდენტიფიკაციო კოდი: KMJHG17CPFC062902, საწვავის ტიპი: დიზელი, საჭე: მარცხენა, ზუსტი მოცულობა: 3907, ძრავის მოცულობა: 3907, ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი, ძარა (თუნუქი) 50%-ზე ნაკლები დაზიანება, სავალი ნაწილი: დამაკმაყოფილებელი, ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი, გატაცების საწინააღმდეგო მოწყობილობა: არ აქვს. სალონი: ნაჭერი, სალონის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი, სიჩქარის კოლოფი: მექანიკური, მინის და სარკის მდგ: დამაკმაყოფილებელი, საჰაერო ბალიშები: არ აქვს, წამყვანი თვლები: უკანა, ცილინდრების რაოდენობა: 4,  კარების რაოდენობა: 2, ადგილების რაოდენობა: 27, ელექტრო შუშები: კი, აუდიო მაგნიტოფონი: კი,  ავტობუსი საშუალო შენახულობისაა, აღენიშნება ჟანგვა: კოროზია და ჭყლეტა: ნაკაწრები. საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოებს. გასაღები აქვს. გარბენი და მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. არ აქვს აკუმულატორები, გატეხილი აქვს წინა პატარა მაშუქი. არ აქვს წინა მაშუქების ქვედა შემავსებლი პლასტმასები.
სატრანსპორტო საშუალების რეგისტრაციასთან (ჩამოწერასთან) დაკავშირებული ხარჯები ეკისრება შემძენს.