ვაჭრობის ბიჯი : 448.50 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო” მისამართი: თბილისი, 0179, ი. ჭავჭავაძის გამზირი #49ა. ტელეფონი: 995-1420 |
ფერი | რუხი | ქალაქი | თბილისი | გადაცემათა კოლოფის ტიპი | მექანიკა | გამოშვების წელი | 2014 | ქვეყანა | საქართველო | სავარძლების გათბობა | - | ნავიგაცია | - | ტყავის სალონი | - | კონდიციონერი | - | განბაჟებული | + | პარკინგკონტროლი | - | სიგნალიზაცია | - | ბორტკომპიუტერი | - | ლუქი | - | დისკები | - | კლიმატკონტროლი | - | ელექტრო შუშები | + | ABS | - | ტურბო | - | მარჯვენა საჭე | - | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, კახეთის გზატკეცილი №99 | ცილინდრი | 4 | კარების რაოდენობა | 2 | მწარმოებელი | Hyundai | ქონების ტიპი | მოძრავი ქონება | ტელეფონის ნომერი | 1420 | ზომის ერთეული | ცალი | შეფასების თანხა | 29900 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 35 | გადახდის პერიოდი | 10 | შტრიხ კოდი | 2000007047488 | საქმის ნომერი | პრივატიზება | წამყვანი თვლები | უკანა | რაოდენობა | 1 | საწვავის ტიპი | დიზელი | ჰიდრავლიკა | - | ცენტრალური საკეტი | - |
აღწერილობა | სახელმწიფო №VV-058-DD, ტიპი: ავტობუსი, ფერი: რუხი 4/8, გამოშვების წელი: 2014, საიდენტიფიკაციო კოდი: KMJHG17CPFC062902, საწვავის ტიპი: დიზელი, საჭე: მარცხენა, ზუსტი მოცულობა: 3907, ძრავის მოცულობა: 3907, ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი, ძარა (თუნუქი) 50%-ზე ნაკლები დაზიანება, სავალი ნაწილი: დამაკმაყოფილებელი, ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი, გატაცების საწინააღმდეგო მოწყობილობა: არ აქვს. სალონი: ნაჭერი, სალონის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი, სიჩქარის კოლოფი: მექანიკური, მინის და სარკის მდგ: დამაკმაყოფილებელი, საჰაერო ბალიშები: არ აქვს, წამყვანი თვლები: უკანა, ცილინდრების რაოდენობა: 4, კარების რაოდენობა: 2, ადგილების რაოდენობა: 27, ელექტრო შუშები: კი, აუდიო მაგნიტოფონი: კი, ავტობუსი საშუალო შენახულობისაა, აღენიშნება ჟანგვა: კოროზია და ჭყლეტა: ნაკაწრები. საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოებს. გასაღები აქვს. გარბენი და მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. არ აქვს აკუმულატორები, გატეხილი აქვს წინა პატარა მაშუქი. არ აქვს წინა მაშუქების ქვედა შემავსებლი პლასტმასები. ელექტრონულ აუქციონზე (ინტერნეტ-აუქციონი) გამოტანილ ქონებას არ მოყვება გარანტია. მყიდველი ვალდებულია ქონების განთავსების ადგილიდან გაყვანამდე მოახდინოს მისი რეგისტრაცია შესაბამის სამსახურში. სატრანსპორტო საშუალების რეგისტრაციასთან (ჩამოწერასთან) დაკავშირებული ხარჯები ეკისრება შემძენს. ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან/და ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან/და eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). შეკითხვების შემთხვევაში, გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ ცხელ ხაზზე: 1420 ან სააგენტოს სერვის ცენტრებში, შემდეგ მისამართებზე: ქ. თბილისი, ჭავჭავაძის გამზ. N49ა; ქ. თბილისი, გაბაშვილის ქუჩა N71, მუხიანის დასახლება, სასაწყობე მეურნეობა (ბაზა #2); ქ. ახალციხე, 9 აპრილის ქუჩის მიმდებარედ არსებული სასაწყობე ბაზა; ქ. სამტრედია, აღმაშენებლის გამზ. მე – 6ჩიხი. |