ვაჭრობის ბიჯი : 2.07 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო” მისამართი: თბილისი, 0179, ი. ჭავჭავაძის გამზირი #49ა. ტელეფონი: 995-1420 |
შტრიხ კოდი | 2000006825575 2000006925015 | ქონების ტიპი | მოძრავი ქონება | ტელეფონის ნომერი | 1420 | შეფასების თანხა | 138 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 35 | გადახდის პერიოდი | 10 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, რ. გაბაშვილის ქ. №71 | რაოდენობა | 9 | ქალაქი | თბილისი | ქვეყანა | საქართველო |
პირობა | ყურადღება! უნაღდო ანგარიშსწორების შემთხვევაში, თანხის ანგარიშზე ასახვა აუცილებელია გადამოწმდეს სააგენტოში. ცხელი ხაზი: 1420 აუქციონში გამარჯვებული ვალდებულია ქონების სარეალიზაციო საფასური გადაიხადოს აუქციონის ჩატარებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში, ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებამდე. აუქციონში გამარჯვებულის მიერ ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმება უნდა განხორციელდეს აუქციონის ჩატარებიდან 20 კალენდარული დღის ვადაში, ხოლო შესაბამისი სარეალიზაციო ქონების გატანა - ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებისთანავე. ქონების დათვალიერება შესაძლებელია აუქციონის დამთავრების წინა სამუშაო დღეს: 10:00 სთ-დან 13:00 სთ-მდე.
მყიდველი წინასწარ უნდა დაუკავშირდეს სსიპ - სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტოს ცხელ ხაზზე (1420) და შეათანხმოს მოგებული ქონების გატანის სავარაუდო დრო. |