ვაჭრობის ბიჯი : 219.60 GEL |
საქმის ნომერი | A18088313 | ქალაქი | სამტრედია | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | სამტრედია, დ. აღმაშენებლის მე-6 ჩიხი #1. სახელმწოფო ქონების სააგენტოს საწყობის ეზო | ქვეყანა | საქართველო | რაოდენობა | 24.4 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 4392.00 | ზომის ერთეული | კუბური მეტრი |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია დახერხილი წიწვოვანი ხემასალა (ფიცარი და ძელი სხვადასხვა ზომის) 24.4 კუბური მეტრი. მეორადი, ვიზუალურად აღენიშნება დაზიანებები და ლპობის ნიშნები. უმეტესი მათგანის მთლიანობა დარღვეულია (დამტვრეულია). განთავსებულია ღია ცის ქვეშ, გარემოს ზემოქმედების ქვეშ. იგი ალბათობის მაღალი ხარისხით ვერ შეასრულებს თავის მიზნობრივ დანიშნულებას და არ გამოდგება დანიშნულებისამებრ გამოსაყენებლად. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |