ვაჭრობის ბიჯი : 200 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო” მისამართი: თბილისი, 0179, ი. ჭავჭავაძის გამზირი #49ა. ტელეფონი: 995-1420 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, იუმაშევის ქ. №12ბ | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | თბილისი | რაოდენობა | 1 | საქმის ნომერი | A24158668 | შტრიხ კოდი | 2000007155848 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 35 | შეფასების თანხა | 10000 | ზომის ერთეული | ცალი | ტელეფონის ნომერი | 1420 | ქონების ტიპი | მოძრავი ქონება |
პირობა | ყურადღება! უნაღდო ანგარიშსწორების შემთხვევაში, თანხის ანგარიშზე ასახვა აუცილებელია გადამოწმდეს სააგენტოში. ცხელი ხაზი: 1420 აუქციონში გამარჯვებული ვალდებულია ქონების სარეალიზაციო საფასური გადაიხადოს აუქციონის ჩატარებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში, ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებამდე. ქონების დათვალიერება შესაძლებელია სამუშაო დღეებში: სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტოსთან შეთანხმებით. მოგებული ქონების გაცემა იწარმოებს სამუშაო დღეებში: სსიპ სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტოსთან შეთანხმებით. |
მოკლე აღწერილობა | ელექტრონულ აუქციონზე (ინტერნეტ-აუქციონი) გამოტანილ ქონებას არ მოყვება გარანტია. ექსპლუატაციში ნამყოფი, საჭდეზე მითითებულია შემდეგი მონაცემები: გამოშვების წელი 25/01/2014, სერიული ნომერი 00913, წონა 1400 კგ, სიმძლავრე 18.9KW, 39 380V. მუშა მდგომარეობა დაუდგენელია. საჭიროებს დემონტაჟს. |