ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტო” მისამართი: თბილისი, 0179, ი. ჭავჭავაძის გამზირი #49ა. ტელეფონი: 995-1420 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ. თბილისი, რ. გაბაშვილის ქ. №71 | საქმის ნომერი | პრივატიზება | შტრიხ კოდი | 2000006947925 2000006947932 2000006947949 2000006947956 2000006947963 2000006947970 2000006947987 2000006947994 2000006948007 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | თბილისი | რაოდენობა | 10 | ელექტრო ტექნიკის მწარმოებელი | სხვა | ელექტრო ტექნიკის ტიპი | სხვა სახის ელექტრო ტექნიკა | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 35 | შეფასების თანხა | 50 | ზომის ერთეული | ცალი | ტელეფონის ნომერი | 1420 | ქონების ტიპი | მოძრავი ქონება |
მოკლე აღწერილობა | ელექტრონულ აუქციონზე (ინტერნეტ-აუქციონი) გამოტანილ ქონებას არ მოყვება გარანტია. დეტალური ინფორმაციისთვის იხილეთ მიმაგრებული ფაილი! |
პირობა | ყურადღება! უნაღდო ანგარიშსწორების შემთხვევაში, თანხის ანგარიშზე ასახვა აუცილებელია გადამოწმდეს სააგენტოში. ცხელი ხაზი: 1420 აუქციონში გამარჯვებული ვალდებულია ქონების სარეალიზაციო საფასური გადაიხადოს აუქციონის ჩატარებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში, ნასყიდობის ხელშეკრულების გაფორმებამდე. ქონების დათვალიერება შესაძლებელია აუქციონის დამთავრების წინა სამუშაო დღეს: 10:00 სთ-დან 13:00 სთ-მდე.
მყიდველი წინასწარ უნდა დაუკავშირდეს სსიპ - სახელმწიფო ქონების ეროვნულ სააგენტოს ცხელ ხაზზე (1420) და შეათანხმოს მოგებული ქონების გატანის სავარაუდო დრო. |