ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ "ლევან გოთუას სახელობის ქალაქ რუსთავის #17 საჯარო სკოლა" მისამართი: ქ.რუსთავი / გურამიშვილის ქუჩა # 6 ტელეფონი: 995-0341277400 |
სართული | 2 | TV | - | ცხელი წყალი | - | გათბობა | - | სველი წერტილები | 1 | წყალი და კანალიზაცია | - | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | აივანი | - | ლოჯი | - | კვადრატულობა(მ²) | 191.93 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | რუსთავი | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | გურამიშვილის ქ.N6 | შენობის პროექტი | არასტანდარტული | შენობის მდგომარეობა | ახალი გარემონტებული | სათავსო | - | სარგებლობაში გადაცემის ვადა | 2 წელი | ტელეფონის ნომერი | 577211441 |
აღწერილობა | სსიპ - სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტოს წერილობითი მოთხოვნიდან არაუმეტეს 2 კვირის ვადაში გაუქმებული იქნება საიჯარო ხელშეკრულება, რაც უნდა წარმოადგენდეს სკოლის მიერ გაფორმებული იჯარის ხელშეკრულების აუცილებელ პირობას.
ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ ,,ინფორმაცია გადახდებზე’’ ან დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 1420 | ||
მოკლე აღწერილობა | აღნიშნული ფართი არის სპორტული დარბაზი-166,38 კვ.მ და ორი გასახდელი-12,59 კვ,მ; 12,96 კვ მ. ახალი გარემონტებულია და მდებარეობს სკოლის მეორე სართულზე. ფართში განთავსებულია მოძრავი ქონება კალათბურთის ფარები (2ც).ფართი გაიჯარდება კვირაში 3 დღე -ხუთშაბათს 18 სთ-დან -22 სთ-მდე; შაბათს და კვირას 10:30 სთ დან 14:30 სთ-მდე. საიჯარო თანხა მოიცავს კომუნალურ გადასახადებს (წყალი,დენი,გათბობა) და განისაზღვრა თვეში 760 ლარით. ბიჯის გათვალისწინებით 780 ლ. საიჯარო წლიური თანხა შეადგენს 9360 ლარს. | ||
პირობა | ხელშეკრულების ვადაზე ადრე ცალმხრივად შეწყვეტის ერთ-ერთ პირობად გაითვალისწინეთ შემდეგი გარემოებები, კერძოდ: ხელშეკრულება შესაძლებელია შეწყდეს ვადაზე ადრე თუ იგი გამოწვეულია სახელმწიფო პოლიტიკით, კანონმდებლობის ცვლილებით, განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის სამინისტროს მოთხოვნით, სკოლის შენობის/სპორტული მოედნის სარეაბილიტაციო სამუშაოების დაწყებისა და კანონმდებლობით გათვალისწინებულ სხვა შემთხვევებში. აუქციონში მონაწილე პირებისათვის საგარანტიო თანხების დაბრუნება/ჩამოჭრის შესახებ ინფორმაციის მისაღებად, გთხოვთ, მიმართოთ განმკარგველ ორგანიზაციას. |