ვაჭრობის ბიჯი : 70.00 GEL |
ფერი | რუხი | ქალაქი | რუსთავი | ქვეყანა | საქართველო | გამოშვების წელი | 2003 | გადაცემათა კოლოფის ტიპი | ავტომატიკა | საწვავის ტიპი | ბენზინი | საჰაერო ბალიშები | 2 | განბაჟებული | - | კონდიციონერი | - | ტყავის სალონი | - | ნავიგაცია | - | სავარძლების გათბობა | - | მწარმოებელი | Mitsubishi | კარების რაოდენობა | 4 | ცილინდრი | 4 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქ.რუსთავი, 21-ე მ/რ მიმდებარე ტერიტორია (საჯარიმო სადგომი) | მარჯვენა საჭე | - | ტურბო | - | ABS | - | ელექტრო შუშები | + | კლიმატკონტროლი | - | დისკები | + | ლუქი | - | ბორტკომპიუტერი | - | სიგნალიზაცია | - | პარკინგკონტროლი | - | ცენტრალური საკეტი | - | ჰიდრავლიკა | - | რაოდენობა | 0 | წამყვანი თვლები | 4x4 | საქმის ნომერი | A25018772 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | გარბენი | 334358 | შეფასების თანხა | 7000.00 | გარბენი კმ/მილი | კილომეტრი |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია ავტომანქანა MITSUBISHI AIRTREK; შასის ნომერი: CU2W0303167; სახ.ნომერი: BB649BC; ტიპი: უნივერსალი; ფერი: რუხი 1/8; გამოშვების წელი: 2003; საჭე: მარცხნივ; ძრავის ზუსტი მოცულობა: 1997; საწვავის ტიპი: ბენზინი; ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი; ძარა (თუნუქი) : 50% ნაკლები დაზიანება; სავალი ნაწილი : დამაკმაყოფილებელი; ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი; სალონის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი; სალონი: ნაჭერი; მინის და სარკის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი; ადგილების რაოდენობა: 5; მონიტორების რაოდენობა: 1; წამყვანი თვლები: 4X4; ავტომანქანას გააჩნია: ელ.შუშები, ელ.სარკეები, აუდიო მაგნიტოფონი და ალ.დისკები. ავტო სატრანსპორტო საშუალება იქოქება, დადის. ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა. აღენიშნება ჭყლეტა-ნაკაწრები, ჟანგვა-კოროზია. საჭიროებს სამღებრო - სათუნუქე სამუშაოების ჩატარებას. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |