აღწერილობასარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო სამეურნეო (საკარმიდამო) დანიშნულების მიწის ნაკვეთისა და მასზე განთავსებული შენობა - ნაგებობის 2/5 წილი მდებარე: საგარეჯოს მუნიციპალიტეტი, ადმინისტრაციული ერთეული გიორგიწმინდა, ბლოკი N024, ნაკვეთი N007. შენობა N1 წარმოადგენს ორსართულიან თუნუქით გადახურულ საცხოვრებელ სახლს, N02 ერთსართულიან თუნუქით გადახურულ დამხმარე ტიპის შენობა - ნაგებობას, N03 ქვით და აგურით ნაშენები ერთსართულიანი საწყობის ტიპის ნაგებობას. საჯარო რეესტრის ამონაწერის მიხედვით ნაკვეთის დანიშნულება:
სასოფლო-სამეურნეო (საკარმიდამო)
დაზუსტებული ფართობი: 675.00 კვ.მ.
ნაკვეთის წინა ნომერი:55.11.67.000.179;
შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი:N01; N02; N03. რეალიზაციას ექვემდებარება უძრავი ქონების 2/5 წილი.
პირობაყურადღება!!!სარეალიზაციო ქონებაზე რეგისტრირებულია გარდამავალი უფლება - იპოთეკა:იპოთეკარი სააქციო საზოგადოება "ფინკა ბანკი საქართველო"205235262;მესაკუთრე: დავითი მღვდელაძე P/N: 36001024535;საგანი:მიწის ნაკვეთი ფართობით 675 კვ.მ. და მასზე მდგომი შენობა-ნაგებობები;იპოთეკის ხელშეკრულება N101103221401MA, დამოწმების თარიღი30/01/2014, სსიპ"საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტო იპოთეკარის 11.03.2025 წლის წერილის თანხმად იპოთეკარს აღნიშნული იპოთეკის ხელშეკრულებიდან გამოდინარე მოთხოვნა არ გააჩნიასაქართველოს კონსტიტუციის მე-19 მუხლის მე-4 პუნქტით სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწა, როგორც განსაკუთრებული მნიშვნელობის რესურსი, შეიძლება იყოს, მხოლოდ სახელმწიფოს, თვითმმართველი ერთეულის, საქართველოს მოქალაქის ან საქართველოს მოქალაქეთა გაერთიანების საკუთრებაში.