ვაჭრობის ბიჯი : 56.00 GEL |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | რაიონი ადიგენი, სოფელი არალი, “ურია ქოლა“ | საქმის ნომერი | A24274522 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ადიგენი | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 61.13.31.370 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 1120.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციო ობიექტი წარმოადგენს სასოფლო-სამეურნეო (სახნავი) დანიშნულების მიწის ნაკვეთის 1/5 წილს, მდებარე: რაიონი ადიგენი, სოფელი არალი, “ურია ქოლა“. შენიშვნა: აღნიშნულ მიწის ნაკვეთამდე მისვლა, დათვალიერება და დასურათება ვერ მოხერხდა უგზოობის გამო. ქონება შეფასდა ორთოფოტოს გამოყენებით, საჯარო რეესტრის ამონაწერის საფუძველზე. საჯარო რეესტრის მონაცემებით: მიწის ნაკვეთის სრული დაზუსტებული ფართობია: 1500.00 კვ.მ. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |
მოკლე აღწერილობა | აუქციონი შეწყვეტილია აღსრულების ეროვნული ბიუროს თავმჯდომარის მიერ რაიონი ადიგენი, სოფელი არალი, “ურია ქოლა“, სასოფლო მიწის 1/5 წილი |