ვაჭრობის ბიჯი : 150.00 GEL |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ზუგდიდის მუნიციპალიტეტი, სოფელი ახალსოფელი, დემნა შენგელიას ქუჩა №25, | საქმის ნომერი | A20012781, A22015560 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | ზუგდიდი | რაოდენობა | 0 | მიწის ფართობი(მ²) | 0 | შენობის ფართობი(მ²) | 0 | საკადასტრო კოდი | 43.11.47.074 | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | წყალი და კანალიზაცია | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 15000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია სასოფლო სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთისა და მასზე განთავსებული შენობის 1/3 წილი მდებარე:ზუგდიდის მუნიციპალიტეტი, სოფელი ახალსოფელი, დემნა შენგელიას ქუჩა №25, უძრავი ქონება წარმოადგენს 7001.00 კვ.მ სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწის ნაკვეთსა და მასზე განთავსებულ № 1 შენობა- ნაგებობას, რომელიც წარმოადგენს ორ სართულიან ძველ აშენებულ საცხოვრებელ სახლს. მიწის ნაკვეთზე, ასევე, განთავსებულია დაურეგისტრირებელი დამხმარე ნაგებობა (სათავსო).საჯარო რეესტრის ამონაწერის მიხედვით ნაკვეთის საკუთრების ტიპი: თანასაკუთრება ნაკვეთის დანიშნულება: სასოფლო-სამეურნეო (საკარმიდამო) დაზუსტებული ფართობი: 7001.00 კვ.მ ნაკვეთის წინა ნომერი: შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი: №1 - განაშენიანების ფართი 180.25 კვ.მ რეალიზაციას ექვემდებარება უძრავი ქონების 1/3 წილი. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |