ვაჭრობის ბიჯი : 50.00 GEL |
ფერი | შავი | ქალაქი | თბილისი | ქვეყანა | საქართველო | გამოშვების წელი | 2005 | გადაცემათა კოლოფის ტიპი | ავტომატიკა | საწვავის ტიპი | ბენზინი | საჰაერო ბალიშები | 2 | განბაჟებული | - | კონდიციონერი | - | ტყავის სალონი | + | ნავიგაცია | - | სავარძლების გათბობა | - | მწარმოებელი | Nissan | კარების რაოდენობა | 4 | ცილინდრი | 4 | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ქალაქი თბილისი, გ.ჩიკვაიძის 2 ჩიხი (აღსრულების ეროვნული ბიუროს სადგომი) | მარჯვენა საჭე | + | ტურბო | - | ABS | - | ელექტრო შუშები | + | კლიმატკონტროლი | - | დისკები | + | ლუქი | - | ბორტკომპიუტერი | - | სიგნალიზაცია | - | პარკინგკონტროლი | - | ცენტრალური საკეტი | - | ჰიდრავლიკა | - | რაოდენობა | 0 | ავტომობილის ტიპი | ჰეჩბეკი | წამყვანი თვლები | წინა | საქმის ნომერი | A22003951 | გადახდის პერიოდი | 10 | საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | გარბენი | 0 | შეფასების თანხა | 5000.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციოდ წარმოდგენილია ავტომანქანა NISSAN TIIDA; შასის ნომერი: C11045212; სახ.ნომერი: AA017BB; ტიპი: ჰეტჩბეკი; ფერი: შავი; გამოშვების წელი: 2005; საჭე: მარჯვნივ; ძრავის ზუსტი მოცულობა: 1498; საწვავის ტიპი: ბენზინი; ვიზუალური: დამაკმაყოფილებელი; ძარა (თუნუქი) : 50% ნაკლები დაზიანება; სავალი ნაწილი : დამაკმაყოფილებელი; ჩამოყვანის დრო: 3 წელზე მეტი; სალონის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი; სალონი: ტყავი; მინის და სარკის მდგომარეობა: დამაკმაყოფილებელი; ადგილების რაოდენობა: 5; წამყვანი თვლები: წინა; ავტომანქანას გააჩნია: ელ.შუშები, ელ.სარკეები, აუდიო მაგნიტოფონი და ალ.დისკები. ავტომანქანა საშუალო შენახულობისაა. აღენიშნება ჭყლეტა-ნაკაწრები, ჟანგვა-კოროზია . საჭიროებს სათუნუქე-სამღებრო სამუშაოების ჩატარებას. დაზიანებულია წინა საქარე მინა. მუშა მდგომარეობა და გარბენი დაუდგენელია. -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |