ბუნებრივი გაზი | - | გადახდის პერიოდი | 10 |
საბანკო გარანტიის დღეების რაოდენობა | 23 | შეფასების თანხა | 43300.00 |
აღწერილობა | სარეალიზაციო ობიექტი წარმოადგენს სასოფლო-სამეურნეო (საკარმიდამო) დანიშნულების მქონე მიწის ნაკვეთს, შენობა-ნაგებობებით. მისამართი: მარნეულის მუნიციპალიტეტი, სოფელი თაზაკენდი(ალგეთი), 21-ე ქუჩა, N 115 (ძველი მისამართი:რაიონი მარნეული, სოფელი თაზაქენდი); ს/კN: 83.03.22.062. შენობა N1 არის ორსართულიანი საცხოვრებელი სახლი. სახლის პირველი სართული წარმოადგენს სარდაფ-სართულს ოთხი ოთახით, ხოლო მეორე სართული შედგება: აივნის, მისაღები ოთახის, სასადილო ოთახის და ორი საძინებლისაგან. შენობა N2 და შენობა N3 წარმოადგენს სამეურნეო დანიშნულების დამხმარე ნაგებობებს. ეზოში დგას საჯარო რეესტრში დაურეგისტრირებელი ორი ნაგებობა - გარე სამზარეულო (რომელიც შედგება: სამზარეულოს, საძინებლისა და სასადილო ოთახისაგან) და სველი წერტილი. ეზო შემოღობილია და აქვს ჭიშკარი. საჯარო რეესტრიდან ამონაწერის მიხედვით, სარეალიზაციო ქონების მახასიათებელია: ნაკვეთის საკუთრების ტიპი: საკუთრება ნაკვეთის დანიშნულება: სასოფლო-სამეურნეო (საკარმიდამო) დაზუსტებული ფართობი: 640.00 კვ.მ. შენობა-ნაგებობის ჩამონათვალი:შენობა N1- საერთო ფართი 172,35 კვ.მ; შენობა N2; შენობა N3 -------------------------------------------------- ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ გადახდა: ინფორმაცია გადახდის პროცესის შესახებ. ინტერნეტ აუქციონში გამარჯვებული პირი, ვალდებულია: აუქციონის დასრულებიდან 10 კალენდარული დღის ვადაში გადაიხადოს შეძენილი ქონების სრული საფასური და თანხის სრულად გადახდიდან 3 სამუშაო დღის შემდეგ ჩაიბაროს საკუთრების უფლების შესახებ განკარგულება ელექტრონულად ამავე ვებ-გვერდზე ან ხელზე აღსრულების ეროვნულ ბიუროს სათავო ოფისში ან იუსტიციის სახლებში. ქონების წინასარეალიზაციო დათვალიერება შესაძლებელია მის განთავსების ადგილზე. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 2 749 649 ან 1420 |
პირობა | საქართველოს კონსტიტუციის მე-19 მუხლის მე-4 პუნქტით სასოფლო-სამეურნეო დანიშნულების მიწა, როგორც განსაკუთრებული მნიშვნელობის რესურსი, შეიძლება იყოს, მხოლოდ სახელმწიფოს, თვითმმართველი ერთეულის, საქართველოს მოქალაქის ან საქართველოს მოქალაქეთა გაერთიანების საკუთრებაში. |