ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სსიპ აკაკი წერეთლის სახელობის ქალაქ საჩხერის #1 საჯარო სკოლა მისამართი: საჩხერის რაიონში / თამარ მეფის ქ. 11 ტელეფონი: 971- |
სართული | 3 | ლოჯი | - | TV | - | ცხელი წყალი | - | გათბობა | - | კვადრატულობა(მ²) | 50.12 | წყალი და კანალიზაცია | - | ტელეფონი | - | ინტერნეტი | - | პარკირება | - | ლიფტი | - | ბუხარი | - | აივანი | - | Rs რუკის მხარდაჭერა | - | ელექტრო მომარაგება | - | ბუნებრივი გაზი | - | ოთახების რაოდენობა | 1 | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | საჩხერე | ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | საჩხერე, თამარ მეფის ქ.N11 | შენობის პროექტი | არასტანდარტული | შენობის მდგომარეობა | ძველი გარემონტებული | სათავსო | - | სარგებლობაში გადაცემის ვადა | ორი წლის ვადით | ტელეფონის ნომერი | 591811622 |
აღწერილობა | ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ ,,ინფორმაცია გადახდებზე’’ ან დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 1420 დამატებითი შეკითხვებისათვის მიმართეთ სკოლის დირექტორს - ირმა კაპანაძე 591 811 622. |
მოკლე აღწერილობა | იჯარით გაიცემა სსიპ აკაკი წერეთლის სახელობის ქალაქ საჩხერის N1 საჯარო სკოლის III სართულზე არსებული 50.12 კვ.მ ფართი, ინვენტარის გარეშე, ნებადართული საქმიანობების ნუსხით გათვალისწინებული საქმიანობის განხორციელების მიზნით. |
პირობა | 1) 50.12 კვ.მ ფართი, იჯარით გაიცემა ორი წლის ვადით; 2) თანხა ჯამურად შეადგენს 1 თვის საიჯარო გადასახადს -160 ლარს. 3) მოიჯარე ვალდებულია გაუფრთხილდეს სკოლის შენობას და ინვენტარს, დაიცვას ჰიგიენური, ხანძარსაწინააღმდეგო უსაფრთხოების ნორმები. მისმა საქმიანობამ ხელი არ უნდა შეუშალოს სასწავლო პროცესის ნორმარულ წარმართვას. 4) ამასთანავე, ხელშეკრულების სავალდებულო პირობა იქნება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტოს“ წერილობითი მოთხოვნიდან არაუმეტეს ორი კვირის ვადაში გაუქმებულ იქნება მოიჯარესთან გაფორმებული ხელშეკრულება. 5) მეიჯარეს უფლება აქვს საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს მოთხოვნის საფუძველზე ცალმხრივად შეწყვიტოს ხელშეკრულება, თუ ირღვევა ბავშვთა უსაფრთხოებასთან და უფლებებთან დაკავშირებული რეგულაციები. 6) გამარჯვებულ პირს შეტანილი ბე ეთვლება ხელშეკრულებით გათვალისწინებული სარგებლობაში გადაცემის საფასურის ოდენობაში საბოლოო ანგარიშსწორებისას; 7) თუ სახელმწიფო ქონების სარგებლობის უფლების მიღებით დაინტერესებულმა პირმა არ უზრუნველყო აუქციონის მონაწილედ დარეგისტრირება, მაგრამ ამის მიუხედავად ელექტრონული აუქციონი შედგა, წარდგენილი საგარანტიო თანხა უბრუნდება დაინტერესებულ პირს. 8) ელექტრონული აუქციონის შედეგები უქმდება და გამარჯვებულის მიერ წარმოდგენილი უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტიის ბეს თანხა სრულად ირიცხება სკოლის ბიუჯეტში, თუ ელექტრონულ აუქციონში გამარჯვებულმა ხელშეკრულების ხელმოწერაზე უარი განაცხადა 9) სარგებლობაში გადაცემის განმახორციელებელი ორგანოს მიერ აუქციონში მონაწილეობის წესის/პირობების შეცვლისას აუქციონში მონაწილეს მისი წერილობითი მიმართვის საფუძველზე უბრუნდება ბე უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია თუ შეცვლილი წესით ან/და პირობებით აღარ სურს აუქციონში მონაწილეობა. - მიმაგრებულ ფაილებში, იხილეთ : “სახელმწიფო ქონების განკარგვისას და სარგებლობის უფლებით გადაცემისას ელექტრონული აუქციონის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადიგ ანვითარების მინისტრის 2011 წლის 10 თებერვლის N1-1/172 ბრძანება. - ნებადართული საქმიანობის ნუსხა. |