ტელეფონის ნომერი591811622
ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ ,,ინფორმაცია გადახდებზე’’ ან დაგვიკავშირდით   სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 1420
ამატებითი შეკითხვებისათვის მიმართეთ სკოლის დირექტორს - ირმა კაპანაძე 591 811 622.
იჯარით გაიცემა სსიპ აკაკი წერეთლის სახელობის ქალაქ საჩხერის N1 საჯარო სკოლის I სართულზე არსებული 39.38 კვ.მ ფართი, ინვენტარის გარეშე, ნებადართული საქმიანობების ნუსხით გათვალისწინებული საქმიანობის განხორციელების მიზნით.
1) 39.38 კვ. ფართი, იჯარით გაიცემა ორი წლის ვადით;
2)  თანხა ჯამურად შეადგენს 1 თვის საიჯარო გადასახადს -100 ლარს.
3) მოიჯარე ვალდებულია გაუფრთხილდეს სკოლის შენობას და ინვენტარს, დაიცვას ჰიგიენური, ხანძარსაწინააღმდეგო უსაფრთხოების ნორმები. მისმა საქმიანობამ ხელი არ უნდა შეუშალოს სასწავლო პროცესის ნორმარულ წარმართვას.
4) ამასთანავე, ხელშეკრულების სავალდებულო პირობა იქნება: სსიპ ,,სახელმწიფო ქონების ეროვნული სააგენტოს წერილობითი მოთხოვნიდან არაუმეტეს ორი კვირის ვადაში გაუქმებულ იქნება  მოიჯარესთან გაფორმებული ხელშეკრულება.
5) მეიჯარეს უფლება აქვს საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს მოთხოვნის საფუძველზე ცალმხრივად  შეწყვიტოს ხელშეკრულებათუ ირღვევა ბავშვთა უსაფრთხოებასთან და უფლებებთან დაკავშირებული რეგულაციები.
6)   გამარჯვებულ პირს შეტანილი ბე ეთვლება ხელშეკრულებით გათვალისწინებული სარგებლობაში გადაცემის საფასურის ოდენობაში საბოლოო ანგარიშსწორებისას;
7) თუ სახელმწიფო ქონების სარგებლობის უფლების მიღებით დაინტერესებულმა პირმა არ უზრუნველყო აუქციონის მონაწილედ დარეგისტრირება, მაგრამ ამის მიუხედავად ელექტრონული აუქციონი შედგაწარდგენილი საგარანტიო თანხა უბრუნდება დაინტერესებულ პირს.
8) ელექტრონული აუქციონის შედეგები უქმდება და გამარჯვებულის მიერ წარმოდგენილი უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტიის ბეს თანხა სრულად ირიცხება სკოლის ბიუჯეტშითუ ელექტრონულ აუქციონში გამარჯვებულმა ხელშეკრულების ხელმოწერაზე უარი განაცხადა
9) სარგებლობაში გადაცემის განმახორციელებელი ორგანოს მიერ აუქციონში მონაწილეობის წესის/პირობების შეცვლისას აუქციონში მონაწილეს მისი წერილობითი მიმართვის საფუძველზე უბრუნდება ბე უპირობო და გამოუხმობი საბანკო გარანტია თუ შეცვლილი წესით ან/და პირობებით აღარ სურს აუქციონში მონაწილეობა.
მიმაგრებულ ფაილებშიიხილეთ :
-  “სახელმწიფო ქონების განკარგვისას და სარგებლობის უფლებით გადაცემისას ელექტრონული აუქციონის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადიგ ანვითარების მინისტრის 2011 წლის 10 თებერვლის N1-1/172 ბრძანება.
ნებადართული საქმიანობის ნუსხა.