ვაჭრობის ბიჯი : 500 GEL |
ინფორმაცია გამყიდველზე დასახელება: სს თიბისი ლიზინგი მისამართი: საქართველო, თბილისი, ჭავჭავაძის 11 ტელეფონი: 995-577301652 |
ქუჩა(დასახელება/ნომერი) | ავჭალა , სარაჯიშვილის 37 ნომერი | განბაჟებული | - | მარჯვენა საჭე | - | ტურბო | - | ABS | - | ელექტრო შუშები | - | კლიმატკონტროლი | - | დისკები | - | ლუქი | - | ბორტკომპიუტერი | - | სიგნალიზაცია | - | პარკინგკონტროლი | - | კონდიციონერი | - | ტყავის სალონი | - | ნავიგაცია | - | ცენტრალური საკეტი | - | სავარძლების გათბობა | - | ჰიდრავლიკა | - | ქვეყანა | საქართველო | ქალაქი | თბილისი | გადახდის პერიოდი | 5 | ტელეფონის ნომერი | 577301652 |
აღწერილობა | ყურადღება! ინტერნეტ აუქციონში მონაწილეობის მისაღებად საგარანტიო თანხის გადახდა შესაძლებელია ვებ-გვერდიდან პლასტიკური ბარათით ან ელექტრონული საბანკო გარანტიის გამოყენებით (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) ან eauction.ge-ის ანგარიშსწორების სისტემის სერვისის გამოყენებით (სს "ლიბერთი ბანკის" ნებისმიერ ფილიალში). დაწვრილებითი ინფორმაციისათვის იხილეთ ,,ინფორმაცია გადახდებზე’’ ან დაგვიკავშირდით სააგენტოს ცხელ ხაზზე: 1420 გრეიდერი ვიზუალურად დამაკმაყოფილებელ მდგომარეობაშია, წინა შკორნებს, დანის კრუგს და დანის მაბრუნებელს აღენიშნება ფოლხვა.დანის მაბრუნებელი დგუშიდან შეინიშნება ზეთის ჟონვა.დანის მაბრუნებელ აგრეგატს აქვს შედუღების კვალი. ძრავის ზეთის დონე დაბალია. ტეანიკურად ძრავი და სავალი ნაწილი მუშა მდგომარეობაშია.კაბინის უკანა შუშა არ აქვს.საბურავები გაცვეთილია. |
მოკლე აღწერილობა | აქტივის რეალიზაციას ახდენს სს " თიბისი ლიზინგი " . გრეიდერის ნახვა და შემოწმება შეგიძლიათ ავჭალაში , სარაჯიშვილის 37 ნომერში , თიბისი ლიზინგის სადგომზე. დამატებით კითხვებისთვის დაგვიკავშირდით: 577 30 16 52 |